Velká soutěžní hra magazínu KULT*

Velká soutěžní hra magazínu KULT*
Velká soutěžní hra magazínu KULT*

Jsi soutěživý? Rád vyhráváš? Magazín KULT* přináší soutěžní hru, která vám přinese nejen zábavu, ale také šanci vyhrát skvělé ceny. Od 1. do 24. prosince 2023 budete mít možnost se zapojit a ukázat své dovednosti. Získejte zajímavé ceny!

Soutěžní hra bude plná vzrušení a zábavy. Účastníci dostanou za úkol splnit zadané úkoly a s každým splněným úkolem budou postupovat dál. Můžete se těšit na různorodé výzvy, které vám poskytnou skvělé zážitky a nezapomenutelná dobrodružství.

Na konci hry na vás čekají hodnotné ceny. Můžete vyhrát horské kolo, výživové doplňky, knihy, deskovky, dárkové poukazy nebo vstupenky na kulturní akce. Takovou příležitost si rozhodně nenechte ujít!

Do začátku soutěžní hry zde průběžně doplníme všechny ceny i partnery soutěže. Vyhrát může jen ten, který se registruje přes registrační formulář a uhradí soutěžní poplatek ve výši 299 Kč, jehož součástí je roční předplatné magazínu KULT*. Instrukce k úhradě obdržíte e-mailem a stejně tak budete informování o začátku hry a prvním soutěžním úkolu.

Zapojte se do Velké soutěžní hry magazínu KULT* a objevte své skryté dovednosti. Nechte se unést dobrodružstvím a získejte šanci vyhrát hodnotné ceny.

Do začátku hry vám přejeme hodně štěstí a než samotná hra začne, tak vám přejeme krásné prázdniny.

Váš magazín KULT*

Balení Inca Collagen. Magazín KULT* Brno

Inca Collagen

Inca Collagen je doplněk stravy, který pozitivně ovlivňuje buněčnou obnovu, regeneraci a výživu pleti, pokožky, nehtů a vlasů. Nejúčinnější a nejsilnější bioaktivní kolagenový přípravek, který opravdu pomáhá.

Hrajte o 10 balení Inca Collagenu
(hodnota jednoho balení je 1 400 Kč)