Na minutku

Vlastimil Brodský pro dospělé

Bróďa pro dospělé, Vlastimil-Brodský–nezapomenutelný-a-jedinečný-Supraphon-Magazín KULT* Brno
Hudba
Nakladatelství Supraphon připomíná unikátním kompletem nahrávek půlstoletí s nezapomenutelným a jedinečným Vlastimilem Brodským

Příznivci mluveného slova mají od 1. září možnost zaposlouchat se do jedinečného kompletu bezmála deseti hodin nahrávek tohoto nezapomenutelného herce. K již vydaným audio kolekcím s Janem Werichem, Miroslavem Horníčkem, Milošem Kopeckým a Zdeňkem Svěrákem se i Vlastimil Brodský zařadí do speciální edice Supraphonu nazvané Mistři slova.

Soubor nahrávek, tentokrát nazvaný Vlastimil Brodský – nezapomenutelný a jedinečný, jenž z archivu Supraphonu sestavila producentka Naďa Dvorská, představuje vynikajícího herce od poloviny čtyřicátých let až po jeho tragický a předčasný odchod. Kolekce je přitom určena především dospělým posluchačům, neboť Brodského tvorba pro děti byla vydána již mnohokrát.

V kompletu nechybí Sentimentální romance Františka Němce, Haškovy Osudy dobrého vojáka Švejka, Čapkovy Válka s mloky či R.U.R., Rozmarné léto Vladislava Vančury, Plná bedna šampaňského Oty Pavla a Muži v ofsajdu Karla Poláčka. V CD-mp3 kompletu uslyšíte Brodského také ve skvělé inscenaci hry Neila Simona Vstupte i v jednoaktových hrách Úředníkovo ráno (N. V. Gogol) a Tragédem proti své vůli (A. P. Čechov).

Bróďa pro dospělé, Vlastimil-Brodský–nezapomenutelný-a-jedinečný-Supraphon-Magazín KULT* Brno

Multilink pro vámi preferovaný formát záznamu naleznete ZDE.