Na minutku

Trnkobraní ve Vizovicích letos roztančí Jaromír Nohavica a kapely Kryštof a Mirai

Hudebně-švestkový festival Vizovické Trnkobraní. Kryštof, Nohavica. Magazín KULT* Brno
Festival
Hudebně-švestkový festival Vizovické Trnkobraní vás v areálu likérky Rudolf Jelínek přivítá už tento víkend

Světově unikátní hudebně-švestkový festival Vizovické Trnkobraní letos v pátek 18. a v sobotu 19. srpna opět roztančí areál likérky Rudolf Jelínek u Zlína. Návštěvníci této velkolepé švestkové show se mohou těšit na přední interprety české i slovenské hudební scény a to rovnou na dvou pódiích. Jaromír Nohavica na jednom z nich dokonce oslaví své sedmdesáté narozeniny.

V pátek fanoušky rozproudí například Mirai, Horkýže slíže nebo Argema. Sobotní program zase nabídne koncert kapely Kryštof, Tomáše Kluse, Báry Polákové či Visacího zámku. Chybět nebude ani tradiční soutěž v pojídání švestkových knedlíků a Grand prix Vizovic, tentokrát nazvaná Memoriál Kamila Hamerského. Organizátoři tak chtějí vzdát hold doslova nedávno tragicky zesnulému matadorovi tohoto švestkového klání. Soutěže se, opět tradičně, zúčastní i vystupující kapely.

Ani na letošním Trnkobraní nebudou navíc chybět místní festivalové stálice jako jsou Fleret a Kosovci. Druzí jmenovaní v loňském roce ve švestkové soutěži dokonce přímo excelovali. A v neposlední řadě se můžete těšit i na vítěze facebookové talentové soutěže Zahraj si s kapelou na Trnkobraní - lokální uskupení Sympl.

Kompletní program, praktické informace pro návštěvníky, včetně možností ubytování naleznete na www.vizovicketrnkobrani.cz.
Tamtéž je možné zajistit si i vstupenky.