Na minutku

Tajemství očekávaného filmu ONEMANSHOW: The Movie. Kazma odtajnil plakát a zahájil odpočet premiéry

Kazma ONEMANSHOW: The Movie, plakát, Magazín KULT* Brno
Film

Kazma začíná odkrývat detaily svého očekávaného filmu. Kamil Bartošek známý jako Kazma slibuje neobvyklý zážitek, který překročí běžné hranice klasického kina. Podrobnější informace k filmu ONEMANSHOW: The Movie fanouškům sděluje na základě zveřejněného plakátu, který vytvořil přední český designer Lukáš Veverka. Kazma rovnou zahájil i odpočet do premiéry, která vypukne 17. srpna 2023. 

Film je Kazmovým dlouho tajně střeženým projektem, takže je zároveň i jedním z nejočekávanějších filmů letošního roku. Plakát k filmu odborníci považují za skutečné umělecké dílo. Jeho focení navíc probíhalo za striktních bezpečnostních opatření, která umocňují tajemnost celého projektu. O samotném ději filmu se zatím mlčí, což zvyšuje očekávání a napětí mezi diváky.


Na projektu Kazma a jeho obávaný tým pracovali déle než čtyři roky. Koho zase napálil a o jak velký skandál půjde tentokrát? Celý projekt provázejí zvláštní bezpečnostní opatření, celovečerní podoba internetového fenoménu budí velká očekávání a má nakročeno na filmovou událost roku.