Na minutku

Serial Killer s lebkou draka

Serial Killer s lebkou draka. Magazín KULT* Brno
Festival
HBO přiveze na festival Serial Killer do Brna lebku draka

HBO poprvé přiváží do České republiky artefakty divácky úspěšného seriálu Rod draka. Díky Festivalu Serial Killer budou moci nejen fanoušci fantasy spatřit slavnou Dračí lebku, a to od čtvrtka 22. 9. v Brně na Dominikánském náměstí. Bohatý doprovodný program pro širokou veřejnost bude probíhat i na dalších brněnských náměstích.

Mimo projekce těch nejlepších seriálů z celé Evropy nabídne Serial Killer také bohatý doprovodný program, který bude probíhat v centru Brna. Od středy 21. 9. 2022 najdou diváci a divačky na Moravském náměstí Scénu České televize, kde se můžou těšit na bohatý program. Například i na debatu s protagonisty nového seriálu Dobré ráno, Brno! Jana Prušinovského.

Dominikánské náměstí uvítá lahůdku letošního ročníku Serial Killeru – model Dračí lebky známé z nového seriálu HBO Rod Draka. Na Jakubském náměstí se můžete těšit na zajímavé koncerty, talk show s Robertem Zárubou nebo se zúčastnit speciálního vydání Chytrého kvízu a uvařit si s vítězi soutěže MasterChef Česko Romanem Stašou a Besky.

Kompletní program naleznete na www.serialkiller.tv.