Článek

Šéfredaktorovo okénko

Editorial, jarní číslo magazínu KULT, magazín KULT* Brno
Ostatní

V posledním vydání magazínu KULT* jsem uvedl citaci: „Jak chceš dosáhnout jiných (lepších) výsledků, když děláš věci pořád stejně?“ Je jasné, že pokud se chceme mít lépe, musíme ve svých životech něco změnit, nejlépe sami sebe.

Vzal jsem si tato slova k srdci, změnil jsem sebe a proměnou prošel i kulturně společenský magazín KULT*, který právě držíte v rukou. Věnovali jsem jej tématům bydlení, design a  móda. Posun musíte vidět na první pohled. S novým číslem jsme si dali za cíl přinášet vám zajímavé články, žhavé tipy a novinky, nezávislé recenze a prostor k  objektivnímu vyjádření.

Také čtěte
Rekonstrukce bytu 4+kk na 5+kk, renovace přízemí rodinného domu, rekonstrukce předzahrádky. To je...

Chceme vám být užitečným rádcem a chceme, aby vás KULT* bavil, abyste si jej vždy rádi přečetli a nemohli se dočkat každého dalšího vydání. Aby byl pádným důvodem k jeho předplacení. A nejen to. Spoustu dalšího čtení najdete na webu Kult.cz. Denně tam publikujeme příspěvky, které hýbou aktuálním děním nejen v kultuře. Přesvědčte se sami. Zpět k  tomuto vydání. Začtěte se do rozhovoru s bytovou designérkou Anou Alačkovou a inspirujte se tipy na bytové doplňky.

Editorial, jarní číslo magazínu KULT, magazín KULT* Brno

Dále si nenechejte ujít články o výměně kuchyně, fotovoltaice, tureckém záchodě a další. Pokud se zajímáte o módu, neopomeňte článek o  trendech začínající sezóny a oděvech na míru.

Na kulturu jsme nezapomněli, nebojte. Naopak jsme se zaměřili na divadelní oblast. Na stránkách tohoto vydání tak najdete rozhovor s  ředitelem Národního divadla Brno Martinem Glaserem, recenze na inscenace Matilda, Komedie o komikovi a Dada revue, které měly premiéru na počátku roku, a pozvánku na festival Divadelní svět 2023.

V dalším čísle, které vyjde na počátku června, se zaměříme na cestování, festivaly, hudbu a gastronomii. Máte-li námět na článek, který byste si chtěli v  tomto vydání přečíst, napište nám. To samé platí i v  případě, že chcete být součástí tohoto vydání se zaručenou exkluzivitou. Uzávěrka příštího čísla je 10. května.

Přeji vám příjemné počtení. Bavte se.

Také čtěte
Martin Glaser byl 13. ledna 2023 zvolen viceprezidentem prestižní organizace Opera Europa. A už o...

Mohlo by vás zajímat

Top
Článek
Cestování
V Nepálu, jehož hranice s Čínou, respektive s Tibetskou autonomní...
Článek
Zdraví
Tradiční nápoj známý zejména u českých babiček zažívá v poslední době...
Článek
Móda
Tento rok otevřel oblíbený online prodejce košil svůj první kamenný...
Článek
Móda
Pamatuješ si na své první faux pas? Na nepříjemný pocit, kdy tě zalije...