Na minutku

Prima FRESH festival přinese ještě víc!

Prima fresh festival, Zdeněk Pohlreich, Jaroslav Sapík, Lukáš Pavlásek, Děda Mládek Illegal Band. Magazín KULT* Brno
Festival
Přijďte se i vy podívat na přehlídku těch nejlepších gastronomických podniků v České republice.

Prima FRESH festival odstartujte svoji tour v pátek 19. května v parku za OC Plzeň Plaza a přinese gastronomické zážitky na dosud nevídané úrovni. Festivalová tour bude z Plzně nově pokračovat do Olomouce a Brna a poté tradičně do Pardubic a Liberce.

Letošní, přelomový ročník FRESH festivalu nese podtitul Legendy pod „jedním nebem“ a přinese ty nejlepší podniky u nás, které jsou v České republice považovány za legendy. Jedním z nich je i Café Imperial pod vedením Zdeňka Pohlreicha, které je mezi gurmány skutečným pojmem a při objednání na večeři je potřeba počítat s čekací dobou v řádu týdnů.

Cooking stage ovládne hvězdná sestava Pohlreich, Sapík, Ihnačák a „BESKY“. Vařit bude ale také například kapitán „nároďáku“ Patrik Bečvář, Pavel Berky, šéfredaktorka časopisu Prima FRESH Klára Michalová. Zábavu ve všech městech rozproudí energická kapela Děda Mládek Illegal Band stand up comedy Na stojáka, při níž se u mikrofonu vystřídají komici jako Lukáš Pavlásek, Tigran, Daniel Čech nebo Karel.

Rozpis festivalových zastávek, který startuje za čtrnáct dní 19. května 2023 v Plzni, stejně jako kompletní program včetně výše vstupného naleznete na www.freshfestival.cz

<>