Předplatné magazínu KULT*

Staňte se VIP čtenářem magazínu KULT*.

Zajímá vás, co pro získání členství musíte udělat? A jaké výhody z něho budete mít?

Magazín KULT* je stálicí mezi brněnskými kulturně-lifestylovými magazíny. Ideální pro vyznavače spolehlivých doporučení a kvalitních tipů o brněnském kulturním a společenském dění.

Přináší exkluzivní rozhovory, užitečné recenze, zajímavé články, důvěryhodné rady a kvalitní tipy z dění na kulturní a společenské scéně v Brně a na jižní Moravě. Široký záběr magazínu vás rozhodně překvapí!

V magazínu KULT* najdete rozhovory se Zdeňkem Svěrákem, Alenou Mornštajnovou, Tomášem Klusem, Janem Rosákem, Ladislavem Špačkem, Jardou Duškem a dalšími významnými osobnostmi.

Proč si předplatit magazín KULT*?

Jako VIP čtenáři vám pravidelně zašleme tištěný KULT* přímo do poštovní schránky. Elektronickou verzi magazínu najdete ve své e-mailové schránce. Navíc získáte přístup do připravované exkluzivní sekce webových stránek Kult.cz.

Přečtete si každé vydání KULTu v klidu z pohodlí domova. Jako bonus dostanete přístup k jedinečným rozhovorům a článkům v placené sekci webových stránek. Plus mnohé další benefity pouze pro VIP čtenáře. 

Objednejte si předplatné magazínu KULT* a těšte se na nálož kulturních tipů a zajímavostí putujících rovnou do vaší schránky.

Roční předplatné magazínu KULT* za 399 Kč
2leté předplatné magazínu KULT* za 699 Kč (ušetříte 100 Kč)
5leté předplatné magazínu KULT* za 1 499 Kč (ušetříte 500 Kč)
10leté předplatné magazínu KULT* za 2 499 Kč (ušetříte 1 500 Kč)
Předplatné napořád magazínu KULT* za 9 999 Kč