Hudba

Police Symphony Orchestra & Tomáš Klus

Hudba pro uši i pro duši

Police Symphony Orchestra, mladý nadšenecký orchestr z Police nad Metují, a Tomáš Klus, populární písničkář, textař a skladatel. Již poněkolikáté se potkají na jednom pódiu – tentokrát při neobyčejném benefičním projektu. Tomáš Klus o Police Symphony Orchestra napsal, že jej hluboce a trvale zasáhlo nadšení a hudební um tohoto hudebního tělesa. A každý, kdo měl příležitost navštívit jejich společný koncert, může potvrdit, že jde o pocity vzájemné a že se hudební nadšení živelně přelévá mezi diváky.

Konání akce
Více informací
Vstupenky
550-1650 Kč
Koncert Police Symphony Orchestra & Tomáš Klus, Bobycentrum Brno. Magazín KULT*  Brno

Koncert má ovšem ještě jeden podstatný rozměr. Celý výtěžek bude věnován na činnost celosvětové charitativní organizace Mary’s Meals. 

Ta aktuálně zajišťuje jídlo ve školách pro téměř 2,5 milionu dětí z nejchudších regionů světa a zakoupením vstupenky zajistí návštěvníci stravování pro jedno, dvě nebo tři děti na celý školní rok. A protože veškeré náklady na uspořádání akce jsou plně hrazeny ze soukromých zdrojů, hudební zážitek diváků se stoprocentně promění v naději na lepší budoucnost pro děti, které jídlo podávané ve škole motivuje k pravidelné školní docházce. Koncert je pořádán u příležitosti 5. výročí vzniku české pobočky a návštěvy Magnuse MacFarlane-Barrowa, který Mary's Meals před více než dvaceti lety založil.

Dále doporučujeme

Festival
Hudba

Sloup 238, Sloup
Březina, Křtiny
Skalní Mlýn, Vavřinec

Top
Hudba
Červený kostel
Hudba

LD Musilka
Musilova 2, Brno

Hudba
SONO Centrum

Mohlo by vás zajímat

Článek
Umění
S příchodem nové sezóny uvítala Moravská galerie v Jurkovičově vile...
Recenze
Zábava
Marvel United je hra spojující tahy figurkami, plnění úkolů, boje s...
Top
Recenze
Knihy
Tahle kniha primárně osloví spíše starší čtenáře/badatele, kteří na...
Top
Rozhovor
Umění
Jan Šibík začal fotografovat reportáže v roce 1987 pro Mladý svět...