Na minutku

Pohodový odpočinek nejen s golfem

Golf Hotel Austerlitz, Slavkov, magazín KULT* Brno
Volný čas

Stačí vám strávit poklidný večer u dobrého jídla, nebo preferujete vícedenní relax? V obou případech budete v Golf Hotelu Austerlitz spokojeni. Toto místo totiž zdaleka není pouze o golfu.

Celý areál je přátelský k rodinám, takže nudit se tu nebudou ani vaše ratolesti. Zabavit se mohou na moderním interiérovém hřišti Vlnka, které se nachází v suterénu, přímo pod hotelovou restaurací, jen pár kroků od bungalovů. Vlnka je sice určena především dětem do desíti let, ovšem pobýt zde mohou i ty starší. Venkovní atrakcí je stezka bosou nohou s velkým pískovištěm.

O bezpečnost malých návštěvníků se na Vlnce obávat nemusíte. A chcete-li jim být nablízku, ale zároveň si chvíli oddechnout, k dispozici vám jsou stolky, jež se nacházejí hned vedle hřiště. K dokonalé pohodě pak už stačí objednat si cokoli z nabídky restaurace. V místní gastronomii hraje prim kvalita a čerstvost. Většina surovin proto pochází z blízkých lokálních zdrojů. Služby restaurace se přitom netýkají pouze hotelových hostů. Za gastronomickým zážitkem se sem můžete vydat třeba jen tak, na večeři nebo během dne. Golf Hotel Austerlitz je vám k dispozici i pro vaši svatbu, oslavu, firemní školení nebo teambuilding. Náš hotel se často propojuje i s  kulturou, vždyť jsme jen kousek od slavkovského zámku Austerlitz.

Na golfovém hřišti 1510 
684 01
Slavkov u Brna
www.hotelausterlitz.cz

<>