Recenze

Partnerské souznění vzkřísí vášeň v uvadajícím vztahu

Desková hra pro partnery, manžele, milence i rodinu, která vám pomůže okořenit váš vztah

Partnerské souznění, Jan Derka, MHCZ, magazín KULT* Brno
Zábava

Jan Derka, podnikatel a tvůrce unikátní hry, přichází s inovativním přesahem, který chválí koučové i pároví terapeuti. Vícedenní desková hra Partnerské souznění pomáhá párům v krizi znovu zažehnout ztracenou jiskru. A jako bonus putuje z každé prodané hry 500 Kč na pomoc handicapovaným dětem.

Poslání hry je od počátku jasné – navrácení jiskry do skomírajícího vztahu. Hra je navíc unikátní díky netradičnímu propojení s  nadací Malý Noe, která podporuje handicapované a týrané děti. Pořízením deskové hry Partnerské souznění putuje nadaci příspěvek ve výši 500 Kč. Tuto deskovku můžeme díky originálnímu vzhledu vnímat i jako umělecké dílo. Na hrací plochu tvořenou z  propletených větví stromů lze připevňovat magnety ve tvaru polovičního srdce. Dvojice má tak přehled o tom, ve které části stromu se zrovna nachází. Čas i prostor na plnění úkolů si partneři určují podle sebe.

Partnerské souznění, Jan Derka, MHCZ, magazín KULT* Brno

Cílem hry je dostat se až na vrchol větve spojujících se stromů, kde se dvě půlky srdce shledají. Součástí hry je také dřevěná truhlice s kartičkami, odkud si pár společně i jednotlivě vytahuje úkoly. Mezi předem vyplněnými kartičkami jsou i nevyplněné lístky, kam si partneři můžou připsat jedinečné přání nebo úkol a tím do vztahu navrátit ztracenou intimitu. Osobně jsem s partnerem vyzkoušela rychlou verzi hry, která trvala sedm dní. Podle mého názoru je hra určená spíše pro páry, které na sebe z nějakého důvodu nemají dostatek času. V tomto případě je Partnerské souznění ideální pro dvacetiminutové každodenní zastavení, kdy si partneři vyhradí čas jen na sebe.

Partnerské souznění, Jan Derka, MHCZ, magazín KULT* Brno

Hodnocení: 85%

Partnerské souznění
Jan Derka
MHCZ, 2022

KULT Máš předplaceno?

Máte předplaceno?

Další číslo vám neunikne – KULT* vám doneseme až pod nos.
A k tomu navíc volné vstupenky, extra bonusy a další rozmazlování našich podporovatelů. 

Mohlo by vás zajímat

Top
Recenze
Film
Měřeno diváckým nadšením a mediální pozorností, platí The Last of Us...
Top
Recenze
Film
V září 2022 měl ve slovenských kinech premiéru snímek Piargy česko...
Recenze
Zábava
Oltree je neobvyklý název deskové hry, jež má za cíl zabavit 2–⁠4...
Top
Recenze
Divadlo
Majitel francouzského divadla a režisér Filip Martén má problém...