Na minutku

Norský detektivkář Jørn Lier Horst přijede besedovat do Prahy. Pokřtí knihu a navštíví fanoušky i novináře

Jørn Lier Horst, knižní novinka Otázka viny, již patnáctý případ komisaře Wistinga, Janek Kroupa, Lucie Bechynková, podcast Opravdové zločiny, Palác knih Luxor, Magazín KULT* Brno
Knihy

Českou republiku v rámci letošního Měsíce autorského čtení navštíví oblíbený norský autor severských krimi Jørn Lier Horst. V úterý 11. 7. 2023 přijede do Prahy, kde se nejdříve setká s novináři a potom společně s literárními fanoušky pokřtí svoji novou knihu.

Fanoušci se můžou těšit na besedu spisovatele Jørna Liera Horsta, kterou autor zakončí křtem svojí novinky s názvem Otázka viny, již patnáctý případ komisaře Wistinga. Kmotry napínavé detektivky se stanou investigativní novinář Janek Kroupa a Lucie Bechynková, zakladatelka oceňovaného podcastu Opravdové zločiny. Událost se uskuteční v Praze na pražském Paláci knih Luxor na Václavském náměstí od 17 hodin. 

O den později bude norský detektivkář hostem ranního televizního pořadu Snídaně s Novou. Následně se v rámci Měsíce autorského čtení účastní večerní akce v Brně, Ostravě a Bratislavě.