Článek

Nestůj na Dobráku ve frontě

Koupaliště, voda, opalování, léto, tipy a rady, magazín KULT* Brno
Volný čas
Zrekonstruovaný areál koupaliště nabízí řadu možností jak si zpříjemnit den strávený u vody.

Koupaliště Dobrák si zakládá na službách a péči o své návštěvníky, kterým nabízí komfort i zážitky. Chcete se cítit jako v hotelovém resortu s all inclusive? Nebo zažít večerní party? Přijďte se okoupat, přijďte relaxovat.

Koupaliště Dobrák nabízí koupání v  několika bazénech s  kvalitní neohřívanou vodou, nechybí brouzdaliště pro nejmenší děti. V areálu koupaliště jsou tři zóny, VIP, Relax a Fitness, ve kterých můžete odpočívat na slunci. Pro kvalitnější odpočinek si můžete pronajmout jedno ze 100 lehátek nebo 40 „love seat“. Hodiny relaxu si můžete zpříjemnit sportovní aktivitou: badmintonem, plážovým volejbalem a minigolfem. Všechny aktivity kromě minigolfu jsou v ceně vstupného.

Také čtěte
Co byste měli vědět před návštěvou festivalu, festival, rady,léto, zábava, fesťák,magazín KULT* Brno
Hudební festivaly jsou skvělým způsobem, jak trávit čas s přáteli, objevovat novou hudbu a získat...

Z atraktivní nabídky vyčnívá VIP vstupné, které nabízí: přednostní vstup na koupaliště, VIP oddělenou zónu s relaxační postelí včetně ratanového posezení se slunečníkem, přednostní odbavení u Beach baru, sprchy a šatny, šek v hodnotě 100 Kč na libovolnou konzumaci, ručník a balenou vodu. Doporučujeme rezervaci předem, protože počet komfortních míst je omezen. Areál dále poskytuje kvalitní sociální zázemí a  tři provozy s  občerstvením v různých cenových hladinách od občerstvení typu fast food až po koktejly z Beach baru.

Koupaliště, voda, opalování, léto, tipy a rady, magazín KULT* Brno

Novinka letošního roku

Největší novinkou letošního roku je možnost zakoupit si vstupenku předem on-line a nestát zbytečně ve frontě. Loňskou novinkou je „Skip the line“, které stojí 50 Kč a umožňuje vám přeskočit frontu u pokladny. Znovu je možnost večerního koupání, každý den od 18:00 do 21:00. Stejně tak platí, že pokud budete chtít zajít jen na skleničku dobrého moku, tak je možný vstup do areálu zdarma od 18:00, ale bez koupání. I letos bude v provozu kavárna, která bude nabízet zmrzlinové poháry se šlehačkou, krájené ovoce a zeleninové saláty. Vše zmíněné můžete konzumovat na své dece či ručníku.

Máte rádi párty?

Na Dobráku zažijete párty s  živou hudbou každý páteční večer od 19. do 22. hodiny, v závislosti na počasí. Všechny bary s občerstvením budou otevřeny. Na party bude vstup zdarma (do areálu). Je se tedy na co těšit. Přijďte se zchladit v parných dnech, relaxovat a zažít pohodu na Dobráku.

Koupaliště, voda, opalování, léto, tipy a rady, magazín KULT* Brno
Sport

Dobrovského 29, Brno

<>

Mohlo by vás zajímat

Top
Rozhovor
Film
Oba studovali JAMU, oba patří mezi nejoblíbenější české herce. A oba...
Recenze
Knihy
Literární série Zaklínač Andrzeje Sapkowského byla několik desítek let...
Top
Recenze
Film
Historické drama Jeanne du Barry – Králova milenka představuje...
Recenze
Knihy
Ondřej Veselý je organizátorem dobročinné sbírky s názvem Vánoční...