Na minutku

Návrat do bujarých časů Marie Antoinetty

Hudební videoklip Šáruš History Fashion. Návrat do bujarých časů Marie Antoinetty. Magazín Kult* Brno
Historie

Dopolední čajové dýchánky s klevetěním nebo noční hazardování s příchutí neřesti. Život v 18. století ve Francii skýtal pro šlechtu a královskou rodinu spoustu pokušení, ale i nástrah. 

Šáruš History Fashion ve spolupráci s hudební historizující skupinou Lucrezia Borgia chystají koncem srpna natáčet na zámku Úsobí hudební trailer ze života Marie Antoinetty. Z dějin je známo, že dcera rakousko-uherské císařovny Marie Terezie a manželka francouzského krále Ludvíka XVI. na zámku Versailles rozhodně nelenila. 

Diváci dostanou možnost nahlédnout do života členů královské rodiny a jejích poddaných v historickém období zvaném rokoko. Nevšední bujará podívaná, kterou hlavní pořadatelé Šáruš History Fashion v hudebním traileru chystají, vykouzlí úsměv milovníkům dobové módy a tehdejšího stylu života. Díky reklamní agentuře Anamax se diváci navrátí do 18. století, kde se nedaleko Paříže píše osud milované i nenáviděné francouzské královny.

Dobovou atmosféru pomůžou dotvořit rekvizity dortů, které zapůjčí společnost Fake Cake. Součástí hudebního traileru budou koňské scény, které zajistí Robert Šlapanský, umělecký vedoucí a choreograf divadelní a kaskadérské společnosti Štvanci.

Odkazy:
Šáruš History Fashion
Lucrezia Borgia
Zámek Úsobí 
Fake Cake
Štvanci