stálice kulturně-lifestylový magazín KULT* Brno

Magazín KULT* (tištěný)

Magazín KULT* je stálicí mezi brněnskými kulturně-lifestylovými magazíny. Ideální pro vyznavače spolehlivých doporučení a kvalitních tipů o brněnském kulturním a společenském dění.

Přináší exkluzivní rozhovory, užitečné recenze, zajímavé články, důvěryhodné rady a kvalitní tipy z dění na kulturní a společenské scéně v Brně a na jižní Moravě. Široký záběr magazínu vás rozhodně překvapí!

Nevšední témata a originální obsah jsou zárukou čtenosti. KULT* je vyhledávaným měsíčníkem a rychlostí blesku mizí z našich stojanů v síti 200 distribučních míst.

11x
ročně už 23 let
200
distribučních míst
10k
výtisků každý měsíc
⁠48
stran kvalitního obsahu

Aktuální číslo

Téma: Muzea a kostely

Aktuální vydání magazínu KULT* věnujeme Muzejní noci (25. května) a Noci kostelů (10. června). Proto v něm najdete hned tři rozhovory s brněnskými duchovními. Nejžhavějším počinem je rozhovor s otcem Jozefem, ve kterém nakouknete do zákulisí rozkolu brněnské pravoslavné církve.

Milovníci životopisů a detektivek se dočkají zhodnocení filmu Smrt na Nilu. Tipy na odreagování od radostí a strastí souvisejících s rodičovstvím se dozvíte v recenzi demotivačního diáře Matka roku 2022

V květnovém vydání nalistujete také článek Nesmrtelný Anthropoid, který připomíná 80. výročí atentátu na zastupujícího říšského protektora Reinharda Heydricha.

Fanoušky pohybu zaujme povídání se zakladatelem cyklistického spolku KULTRIDE, kterého právě víra a láska k jízdě na kole dovedla k vytvoření vlastní cyklo komunity.

V tištěné verzi KULTu se dočtete také mnoho dalšího, dostupná bude od 3. 5. 2022 na výdejních místech po celém Brně.

Minulá vydání KULTu

Červnové číslo vychází
Magazín KULT* Brno, titulní strana, titulka, červen, 6/2022

Vybíráme z obsahu:

Téma: Festivaly I. – festivalová sezóna začíná

Skupina Lucie vyráží na turné

Rozhovor s cestovatelem a dobrodruhem Jiřím Kolbabou

Legendární duo Pospíšilů slaví jubileum

KULT Máš předplaceno?

Máš předplaceno?

Další číslo ti neunikne – KULT* ti doneseme až pod nos. A k tomu navíc volné vstupenky, extra bonusy a další rozmazlování našich podporovatelů.