stálice kulturně-lifestylový magazín KULT* Brno

Magazín KULT* (tištěný)

Magazín KULT* je stálicí mezi brněnskými kulturně-lifestylovými magazíny. Ideální pro vyznavače spolehlivých doporučení a kvalitních tipů o brněnském kulturním a společenském dění.

Přináší exkluzivní rozhovory, užitečné recenze, zajímavé články, důvěryhodné rady a kvalitní tipy z dění na kulturní a společenské scéně v Brně a na jižní Moravě. Široký záběr magazínu vás rozhodně překvapí!

Nevšední témata a originální obsah jsou zárukou čtenosti. KULT* je vyhledávaným měsíčníkem a rychlostí blesku mizí z našich stojanů v síti 200 distribučních míst.

11x
ročně už 23 let
200
distribučních míst
10k
výtisků každý měsíc
⁠48
stran kvalitního obsahu

Aktuální číslo

Téma: Letní festivaly

Letní číslo brněnského magazínu KULT* si za své hlavní téma vytklo festivaly. Jednotliví redaktoři je uchopili co možná nejpestřeji.

Nechybí rozhovory s oblíbenými hudebními interprety (Lucie, Asonance), přehled tipů na ty nejlákavější akce, detailní připomínka prvního Woodstocku nebo článek plný rad, jak si festival co nejvíce užít. Na festivalové téma došlo dokonce i při povídání s Jiřím Mádlem a Zdeňkem Pohlreichem, jimž vyšly očekávané knižní novinky.

Filmovou sekci reprezentují recenze nedávných premiér (Kdyby radši hořelo, Jurský svět: Nadvláda) i představení nejslibnějších snímků, které vstoupí do českých kin o prázdninách.

KULT* upozorňuje své čtenáře i na zásadní události na literárním trhu, proto nemohl opomenout napjatě očekávaný román Kateřiny Tučkové Bílá Voda.

Na své si přijdou také fanoušci historicky zaměřených textů. Kromě zmíněného Woodstocku si přečtou o hudební produkci brněnských minoritů nebo přiblížení životního osudu Johanna Gregora Mendela.

Nuda na stránkách nového KULTu rozhodně nehrozí. Zbývá už jen připomenout, že dostupný je od 1. 7. 2022 na výdejních místech po celém Brně.

Minulá vydání KULTu

Zářijové číslo vychází
Magazín KULT* Brno, titulní strana, titulka, září, 09/2022

Vybíráme z obsahu:

Téma: Vinařství & Vinobraní

Víno jako nápoj bohů a césarů

Burčák – český fenomén

Rozhovor s Lucii Vondráčkovou

Snoubení jídla a vína

KULT Máš předplaceno?

Máš předplaceno?

Další číslo ti neunikne – KULT* ti doneseme až pod nos. A k tomu navíc volné vstupenky, extra bonusy a další rozmazlování našich podporovatelů.