stálice kulturně-lifestylový magazín KULT* Brno

Magazín KULT* (tištěný)

je stálicí mezi magazíny o kulturním a společenském dění. Ideální pro vyznavače spolehlivých doporučení, recenzí a kvalitních tipů.

Přináší exkluzivní rozhovory, užitečné recenze, zajímavé články, důvěryhodné rady a kvalitní tipy z dění na kulturní a společenské scéně v Brně a na jižní Moravě. Široký záběr magazínu vás rozhodně překvapí!

Nevšední témata a originální obsah jsou zárukou čtenosti. KULT* je vyhledávaným magazínem a rychlostí blesku mizí z 200 distribučních míst.

Každé vydání je navíc tematický zaměřeno a v roce 2023 se můžete těšit na tato témata:

1/2023, březen–květen, Bydlení, móda & nápoje
2/2023, červen–srpen, Cestování, koupání, festivaly & gastronomie
3/2023, září–listopad, Vzdělání, osobnostní rozvoj & sport
4/2023, listopad–únor (2024), Vánoce & zdravý životní styl

4x
ročně už 24 let
200
distribučních míst
30k
výtisků 4x ročně
⁠48
stran kvalitního obsahu

Aktuální číslo

Téma: Bydlení, Design, Móda

Bydlení, design a móda. Každé z těchto odvětví obstojí i samo o sobě. První letošní vydání magazínu KULT* se je však rozhodlo spojit dohromady, respektive zaměřit se na každé zvlášť a zároveň hledat možné průsečíky. Hned několik článků ukazuje, přímo i mezi řádky, že to rozhodně nebyla marná snaha.

Za mnohé hovoří názvy textů typu „Není čas na výměnu kuchyně?“, „Ve znamení komfortu domácnosti“ nebo „Průvan v šatníku“. Případně rozhovory s interiérovou designérkou Anou Alačkovou, výrobcem historického nábytku Františkem Pochem nebo spoluzakladatelem společnosti Bespoken Michalem Zmrzlým.

Tím hlavním v KULTu zůstává snaha zmapovat jihomoravské kulturní dění. Dokazuje to obsáhlé povídání s ředitelem Národního divadla Brno Martinem Glaserem nebo řada divadelních, filmových i knižních recenzí. Dozvíte se, zda se vyplatí zajít do Městského divadla Brno na Matildu, přečíst si bestseller Muž jménem Ove nebo jak se Janu Prušinovskému povedl seriál Dobré ráno, Brno!

KULT* se dívá i do budoucnosti, proto si přečtete vše podstatné o chystaných festivalech GO KAMERA a Prima FRESH festival na Špilberku. Není co řešit, nové vydání legendárního brněnského magazínu prostě musíte mít doma. K dispozici je od 10. 3. 2023 na výdejních místech v celém městě. Snadnější cesta získání magazínu KULT* vede přes předplatné. Nejdete jej pokaždé ve své poštovní i e-mailové schránce.

Minulá vydání KULTu

KULT* 2/2023 vychází
Magazín KULT* Brno, titulní strana, titulka, léto, 02/2023

Vybíráme z obsahu:

Téma kulturně společenské: Cestování, gastronomie, festivaly & hudba

Kam na výlet?
Kde se vykoupat?
Co si přibalit na cesty?
Festivalové a hudební tipy a recenze

KULT Máš předplaceno?

Máte předplaceno?

Další číslo vám neunikne – KULT* vám doneseme až pod nos.
A k tomu navíc volné vstupenky, extra bonusy a další rozmazlování našich podporovatelů.