Na minutku

INVALIDA – Zdeněk Godla a Rytmus v černé komedii o kolosální pomstě!

Invalida,Rytmus,Zdeněk Godla, VHS, Devadesátky, magazín KULT* Brno
Film

V divokých devadesátkách se odehrává Invalida – nový film nejen o velké pomstě, ale i nejpevnějším přátelství. A všechno to odstartuje jedna nevinná věc – kazeťák vyhozený z okna. Do kin snímek režiséra Jonáše Karáska vtrhnul 20. dubna a už jeho trailer naznačuje, že to bude mimořádná jízda!

Šusťákové soupravy, pestrobarevná saka, velké kazeťáky, videopřehrávače, kýčovitá techno hudba, videopůjčovny na každém kroku, nové společenské poměry, záplava různých podvodníků, začínající organizovaný zločin. 

Invalida je po úspěšných snímcích Kandidát a Amnestie třetím celovečerním filmem režiséra Jonáše Karáska.Vedle Zdeňka Godly a Gregora Hološky se objeví Klára Melíšková, Daniel Fischer, Ivo Gogál, Olga Belešová, Sväťo Malachovský, Sáva Popovič a také populární tváře slovenské rapové scény: Rytmus v roli romského lichváře, Majk Spirit a rapper VEC jako policisté. Rytmus také společně s Igorem Kmeťem jr. nahráli k filmu romskou verzi populární písně skupiny Modus Úsmev z roku 1977. Videoklip má od jeho uvedení na YouTube téměř 600 tisíc zhlédnutí.  V původním znění ji zpívali Miroslav Žbirka, Marika Gombitová a Janko Lehotský.

<>