Článek

Fotoobrazy jako vkusné zkrášlení domácnosti i originální dárek

Tiskni online cz, fotoobrazy, magazín KULT* Brno
Bydlení

Každý člověk se snaží nějak si zútulnit svůj domov. Někdo sbírá dekorační předměty, někdo nedá dopustit na měkké polštářky. Mnoho lidí si vystavuje fotografie svých blízkých nebo roztomilých domácích mazlíčků. Fotoobraz je speciální druh fotografické ozdoby, který zkrášlí vaši domácnost a potěší vás pokaždé, když se na něj podíváte.

Mnozí čtenáři zřejmě uvažují, jaký je rozdíl mezi fotoobrazem a zarámovanou fotografií na stěně. Ten zásadní spočívá v tom, že fotoobraz je fotografie, kterou si nenecháte vytisknout na papír, ale vysoce kvalitní barvou na speciální fotoplátno. To je následně ručně napnuto na dřevěný rám. Výsledkem je fotografie s vlastnostmi obrazu. Struktura plátna působí velice vkusně. Speciální barva si uchová sytost po dlouhá léta a nevadí jí vystavení slunečním paprskům, takže fotoobraz nevybledne.

A díky napnutí na rám se fotoobraz nezačne časem kroutit ani deformovat, jako to někdy dělají papírové fotografie. Jedním z předních českých výrobců fotoobrazů je brněnská firma Tiskni online. Ročně vyřídí více než deset tisíc objednávek fotoobrazů všech velikostí. Pokud i Vy chcete zkrášlit domov svůj nebo svých blízkých fotobrazem, doporučujeme navštívit jejich webové stránky Tiskni-online.cz, kde vám jednoduchý průvodce pomůže vytvořit si fotoobraz z vlastní fotografie. Můžete si zvolit rozměr od malého obrázku 30 cm × 20 cm až po obraz velikosti 130 cm × 87 cm.

Pro čtenáře časopisu KULT* si navíc firma Tiskni online připravila speciální akci. Když zadáte při objednávce do políčka voucher heslo KULT50/123, dostanete slevu 50 % na první objednávku. Díky tomu si pořídíte fotoobraz už od 299 Kč. Za jedno poštovné lze objednat až 5 fotoobrazů.

Tiskni online cz, fotoobrazy, magazín KULT* Brno

Mohlo by vás zajímat

Top
Rozhovor
Historie
Před téměř devíti lety se František Poch rozhodl využít svoji lásku k...
Článek
Ostatní
V posledním vydání magazínu KULT* jsem uvedl citaci: „Jak chceš...
Článek
Byznys
Nejedná se jen o šperky, ceniny či vzácné umělecké předměty, o jejichž...
Článek
Bydlení
S rychlým rozvojem moderních technologií a zařízení přicházejí i nové...