Na minutku

Dvůr Divadla Husa na provázku praská ve švech

5. ročník festivalu Provázek.open, magazín KULT* Brno
Divadlo

5. ročník festivalu Provázek.open nabízí pořádnou porci divadla pod širým nebem. Divadlo Husa na Provázku otevírá svůj dvůr pro festival až do 24. června 2023. Červnový program nabízí klasické divadelní inscenace, koncerty, tančírny i akce pro děti.

Těšit se můžete na klasické hry z repertoáru jako Hrdinky a Setkání spiklenců – představení bude mít 22. června derniéru. Poslechněte si koncert kapely Jenny and the Machine Elves s alternativním post pandemic grunge rockovým stylem (10. června 2023, vstup zdarma). V roli hudebníka se na brněnská prkna navrátí herec Vladimír Javorský (15. června 2023). 

Trojice tančíren rozhýbe vaše těla a seznámí vás s tanečními styly ze všech koutů světa. 11. června se tančí tango, 16. června swing a 23. června folklor. Ani na děti se v Huse nezapomnělo. Hra Cirkus Abrafrk jim umožňuje zažít potopu v divadle 11. a 19. června 2023. Procvičit si mozkové závity můžete s Kvízem, který neexistuje (14. června 2023). Ten ukáže, jestli znáte odpověď na otázky, které by Brno měly zajímat. 

Prozkoumejte celý program festivalu na webu Divadla Husa na Provázku.