Článek

Dobrák – relaxační koupák

Koupaliště Dobrák. Magazín KULT* Brno
Sport
Koupaliště Dobrák láká návštěvníky na každodenní party

Koupaliště Dobrák si zakládá na službách a péči o své návštěvníky, kterým nabízí komfort i zážitky. Chcete se cítit jako v hotelovém resortu s all inclusive? Nebo zažít večerní party? Přijďte se okoupat, přijďte relaxovat.

Koupaliště Dobrák nabízí koupání v několika bazénech s kvalitní neohřívanou vodou, nechybí brouzdaliště pro nejmenší děti. V areálu koupaliště jsou tři zóny, VIP, Relax a Fitness, ve kterých můžete odpočívat na slunci. Pro kvalitnější odpočinek si můžete pronajmout jedno ze 100 lehátek. Hodiny relaxu si můžete zpříjemnit sportovní aktivitou: badmintonem, plážovým volejbalem a minigolfem. Všechny aktivity kromě minigolfu jsou v ceně vstupného. 

Ze vstupného vyčnívá VIP rodinné vstupné, které obsahuje vstup pro dvě dospělé osoby a dvě děti, relaxační postel s posezením a slunečníkem a láhev sektu na ledu. Součástí tohoto vstupného je dále vstup do VIP šaten se sprchami a obsluha z Beach baru. Doporučujeme rezervaci předem, protože počet komfortních míst je omezen.

Areál dále poskytuje kvalitní sociální zázemí a tři provozy s občerstvením v různých cenových hladinách od občerstvení typu fast food až po koktejly z Beach baru.

Koupaliště Dobrák. Magazín KULT* Brno

Novinky letošního roku

S letošním rokem skončila možnost zakoupit si vstup na večerní koupání. První novinkou je „Skip the line“, které stojí 50 Kč a umožňuje vám přeskočit frontu u pokladny.

Novým provozem letošního roku je kavárna, která bude nabízet zmrzlinové poháry se šlehačkou, krájené ovoce a zeleninové saláty. Vše zmíněné můžete konzumovat na své dece či ručníku.

Máte rádi party? Na Dobráku zažijete party s živou hudbou každý páteční večer od 19. do 22. hodiny, v závislosti na počasí. Všechny bary s občerstvením budou otevřeny. Na party bude vstup zdarma (do areálu).

Koupaliště Dobrák. Magazín KULT* Brno

Co se chystá v roce 2023?

Na Dobráku vyroste hřiště pro padel. Víte, co je padel? Hra podobá tenisu. Ale víte co? Podívejte se na YouTube. Máte se na co těšit.

– PR –

Více se o koupališti Dobrák dozvíte na webových stránkách.

Mohlo by vás zajímat

Článek
Ostatní
Mezi oceněné, architektonicky i technologicky zajímavé stavby patří...
Článek
Sport
Od 60. do 80. let minulého století zařídili, že Češi začali kromě...
Top
Článek
Ostatní
Ano, LHANÍ bylo nejzřetelnějším a nejtypičtějším znakem všech her, i...
Top
Rozhovor
Byznys
Rozhovor se spoluzakladatelem značky streetwearového oblečení Cult of...