Na minutku

Divadlo Bolka Polívky se dočasně přesune do Dělnického domu v Židenicích

Přesun, Divadlo Bolka Polívky, Dělnický dům v Židenicích, *Magazín KULT*
Divadlo
Přesun Divadla Bolka Polívky do Dělnického domu v Židenicích

Neúprosný verdikt statiků zapříčinil, že se Divadlo Bolka Polívky musí přesunout z Jakubského náměstí do dočasného azylu v Dělnickém domě v Židenicích. Nová divadelní sezóna tak začne po přestěhování a zatím to vypadá, že hostování na novém místě bude trvat až do listopadu 2023.

Židenickou sezonu zahájí 1. 9. hra Kati. Inscenace v režii Ondřeje Sokola se vyznačuje mrazivou atmosférou prokládanou břitkým humorem v hlavních rolích s Petrem Halberstadtem, jeho dcerou Nicole Halberstadt a Evou Novotnou. Nebude chybět ani kultovní autorské představení DNA (7. 9.) s Bolkem Polívkou a jeho dcerou Annou nebo Rebelky (15. 9.) s Chantal Poullain.

Také čtěte
Ondřej Sokol není známý jen jako herec, bavič a moderátor. Věnuje se i divadlu. Černou komedii od...

Do nového útočiště Divadla Bolka Polívky zavítají i spřátelené pražské scény. I přes zápřah při trénování na taneční soutěž se těšte na Marka Adamczyka, který se představí 4. 9. s Nelou Boudovou v komedii Hledám ženu, nástup ihned. Dále můžete zhlédnout 19. 9. After Life. Slavným filmem Někdo to rád horké se nechají v komedii Dámy vpřed! 24. 9. inspirovat Patrik Děrgel a David Gránský.

Z provozních důvodů se však některé inscenace nebudou konat, takže raději zkontrolujte program na webových stránkách divadla.

Divadla

Jakubské nám. 127/5, Brno

Další představení v místě

Top
Divadlo
Divadlo Bolka Polívky
Divadlo
Divadlo Bolka Polívky
Top
Divadlo
Divadlo Bolka Polívky
Top
Divadlo
Divadlo Bolka Polívky