Zábava
Postrádá-li oblíbená videohra příhodný dabing, fanoušci to nenesou lehce. Nicméně namísto negativních recenzí se tentokrát herní nadšenci hry Kingdom Come: Deliverance pustili do tvorby českého dabingu vlastními silami. Koncem roku 2020 se zrodil projekt, který si mezi hráči vydobyl značný úspěch a na jehož konci čeká oblíbená historická hra v kompletní češtině.

Zábava – celý článek
17. 7. 2021
Tak mi kdysi nahodil drát známé, abych pré doklapal zabékat na grilku jeho kamošovi. Hókl mně méno palerma i časůfku, gdy mám začít békat. Von sám že tam přivesluje až někdy pozdě večír.

Zábava – celý článek
3. 7. 2021
V poslední době nebylo jasné, zda je videoherní značka Dragon Age již mrtvá, nebo si jen její vývojáři dávají načas. Nakonec se ukázalo, že platí druhá možnost. Loni v prosinci vypustili upoutávku, která nás konečně ujistila v tom, že čtvrtý díl Dragon Age skutečně vznikne.

Zábava – celý článek
18. 6. 2021
Deskové či karetní hry spojené se slavnou filmovou značkou vzbuzují ve zkušených hráčích ostražitost. Jejich tvůrci totiž často spoléhají na popularitu tématu, méně pak na kvalitu samotného díla. Avšak výrobci Marvel Splendor na to šli od lesa a jejich hru si užijete, ať už hltáte všemožné superhrdiny, nebo vás boom Marvel filmů zcela minul.

Zábava – celý článek
11. 6. 2021
Onehdá sem gómal, že můj kindoš stepoval kolem ajskysny a všech šraňků na kéru nervózní jak politici před volbama. „To máš takové módr?“ hlásím, „vždyť na chálku teho bylo jak pro bateriju vojclů.“ – „To ne, ale zkóším vymáknót, kde máš zašitó ňákó válku na moju mlsnó kelcnu, když zétra mám ten svátek...“

Zábava – celý článek
5. 6. 2021
V posledních několika letech měla část hráčů smůlu na některé herní novinky, protože vycházely jen na konkrétní konzole. Tento marketingový tah se však pomalu začíná vytrácet – bude tu sice i nadále, ale už ne v tak hojném počtu.

Zábava – celý článek
21. 5. 2021
Hry nabírají na síle a s přibývajícími měsíci to platí o to víc. Po plodném roku 2020 nás čeká další silný letopočet, jenž nabídne spoustu novinek, a to na všech herních platformách. Menší shrnutí toho neočekávanějšího proto rozhodně neuškodí.

Zábava – celý článek
15. 2. 2021
Letošní ročník Comic-Con Prague žánrově zaměřený převážně na sci-fi, fantasy a horor se přesouvá na 7.–9. května 2021. Milovníci her, filmů, seriálů, knih a komiksů však nebudou o nic ochuzeni, účast dokonce potvrdily další známé tváře. Fanoušci se mohou nově těšit i na Crystal Reed nebo Sylvestera McCoye.
Zábava – celý článek
31. 1. 2021
Cyberpunk 2077 je akční dobrodružství v otevřeném světě zasazené do Night City, megalopole posedlé mocí, půvabem a tělesnými modifikacemi. Vy hrajete jako V, nájemný zločinec, který pase po jedinečném implantátu, jenž je klíčem k nesmrtelnosti... 
Zábava – celý článek
26. 12. 2020
Starší články ze sekce Zábava
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Darcy Coates
Fantom z Blackwoodu
Fobos
Mara je dcerou spiritualistů. Její dětství bylo plné seancí, podvodných zaříkávačů duchů a řečí o jejich přítomnosti. Když odešla z domu svých rodičů, přísahala, že do svého života už nikdy nevpustí pověrčivost. Je připravena se svým snoubencem Neilem začít nový život ve světě, který je založený na racionalitě a faktech.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+