Zábava

Zveřejněno dne 31. 1. 2021
Český Comic-con se přesouvá na květen
Letošní ročník Comic-Con Prague žánrově zaměřený převážně na sci-fi, fantasy a horor se přesouvá na 7.–9. května 2021. Milovníci her, filmů, seriálů, knih a komiksů však nebudou o nic ochuzeni, účast dokonce potvrdily další známé tváře. Fanoušci se mohou nově těšit i na Crystal Reed nebo Sylvestera McCoye.


Pořadatelé Comic-Con Prague 2021 jsou odhodláni festival letos zrealizovat a připraveni jej v případě potřeby posunout na další náhradní termín. Všechny vstupenky zůstávají v platnosti, navíc mají fanoušci možnost zažádat o refundaci, pokud by se jim nový termín nehodil.

Všichni hosté, kteří již byli oznámeni, dorazí v náhradním termínu. Fanoušci tak rozhodně nepřijdou zkrátka. Nově účast potvrdila Crystal Reed, která si zahrála v seriálech Vlčí mládě, Bažináč nebo Gotham. Také dorazí představitel čaroděje Radagasta z filmové trilogie Hobit a sedmé inkarnace Doktora ze seriálu Doctor Who, Sylvester McCoy.

Komiksoví nadšenci se mohou těšit třeba na Petra Kopla, Jana Tatarku nebo Dana Černého. Festivalový program je kromě setkání se známými osobnostmi plný promítání, workshopů, soutěží, výstav nebo her. 


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Paul Gordon, John Caird
Jane Eyrová
Městské divadlo Brno
Muzikál vypráví romantický příběh lásky mezi Janou a Edwardem Rochesterem spolu se všemi, místy až hororovými liniemi známého příběhu. Dospívající Janě zemře nejbližší přítelkyně Helena, od které se ovšem naučí, že nejhorším nespravedlnostem lze čelit odpuštěním, a díky tomuto mottu se nakonec dočká zaslouženého štěstí.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+