Zábava

Zveřejněno dne 26. 12. 2020
Nový Cyberpunk 2077 je obří průšvih
Cyberpunk 2077 je akční dobrodružství v otevřeném světě zasazené do Night City, megalopole posedlé mocí, půvabem a tělesnými modifikacemi. Vy hrajete jako V, nájemný zločinec, který pase po jedinečném implantátu, jenž je klíčem k nesmrtelnosti... 

Nejnovější herní titul z dílny polského studia CD Projekt Red, futuristický Cyberpunk 2077, na který se čekalo osm let, vzbudil hned po svém vydání obrovské kontroverze. Nová hra totiž přetéká chybami, které v očích fanoušků naprosto zastínily propracovaný herní svět i herce Keanu Reevese, který se ve hře objevil. Hráči také často kritizují špatnou optimalizaci. Aktuálně se Sony rozhodlo hru z PlayStation Store na neurčitou dobu stáhnout.


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Gilles de Maistre
Vlk a lev
Bontonfilm
Dvacetiletá dívka Alma přeruší své studium hry na piano a odjede na nějaký čas na chatu po svém dědečkovi, která leží na ostrově uprostřed kanadské divočiny. Po letecké havárii v lesích objeví malé lvíče určené pro výcvik v cirkuse a současně s tím se ujme i mláděte vzácného stříbrného vlka, kterého do chaty přinese vlčice uvyklá na přítomnost a přízeň jejího dědy. Rozhodne se je ochránit před světem lidí, postarat se o ně a dohromady vytvoří neobvyklou rodinu.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+