Time out

Zveřejněno dne 29. 8. 2021
MINT Market Brno u Janáčkova divadla
Jste milovníky autorského designu a módy? Pak se již tuto středu 1. září zastavte u Janáčkova divadla. Další MINT Market uspokojí nejen módní nadšence, ale i jejich chuťové buňky – součástí trhu bude totiž jako vždy nabídka delikates.


Další brněnský MINT Market najdete na Piazzettě před Janáčkovým divadlem. Čekají na vás výtvory lokálních módních návrhářů, šperky, designové nezbytnosti i delikatesy pro mlsné jazýčky. Jedná se již o 49. MINT Market pořádaný v ČR, a přestože to zatím není žádné krásné kulaté číslo, trh bude i tentokrát něčím speciálním. Stane se totiž součástí zahajovacího koncertu Národního divadla Brno.

Vstup je zdarma. Přijďte si užít pohodovou atmosféru a podpořit lokální producenty módy.


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Joanne K. Rowlingová
Vánoční prasátko
Albatros Media
Kuba a jeho plyšové prasátko Pašík se od sebe nehnou ani na krok – to se ale změní jednoho Štědrého večera, kdy Kuba o Pašíka přijde. Je zoufalý a potřeboval by zázrak, aby svoji milovanou hračku našel. A protože jsou Vánoce, takový zázrak se skutečně stane. Vánoční prasátko, náhrada za nezvěstného Pašíka, zničehonic ožije a vymyslí odvážný plán: vydají se s chlapcem do kouzelné Země Ztracených a Pašíka najdou, ať se jim do cesty postaví cokoli.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+