Time out

Zveřejněno dne 23. 6. 2021
Pasohlávky hostily největší sraz detroitského železa v republice
Ve dnech 10. až 13. června v autokempu Merkur v Pasohlávkách si přišli na své automobiloví nadšenci a všichni milovníci amerických vozů, burgerů a retro hudby. 12. ročník Lucky Cruisers Weekendu navštívilo celkem 1050 amerik.


Lucky Cruisers Weekend je největší sraz amerických automobilů v České republice. Počínaje rokem 2018 se celá akce přesunula z campu Konopáč v Heřmanově Městci do jihomoravských Pasohlávek.

Letošní v pořadí již 12. ročník byl oficiálně pořádán poprvé od vypuknutí pandemie koronaviru – loňský ročník byl z tohoto důvodu zrušen. Za celý prodloužený víkend se v autokempu shromáždilo 1050 amerických vozů. Přestože rekord z roku 2019, kdy dorazilo více než 1200 amerik, nebyl překonán, je to po událostech loňského roku krásné číslo.

Návštěvníci LCW 2021 si mohli vychutnat přes 40 soutěží, od nejlepšího zvuku osmiválce přes nejdelší hod americkou bělobokou pneumatikou až po nejstylovější dobové oblečení. Připraveny byly samozřejmě stánky s obvyklým občerstvením – burgery, pečenými žebry či americkými donuty. V programu nechyběly ani vystoupení kapel, western show a samozřejmě neopomenutelný cruising ve vozidlech.

Pomyslnou třešničkou na dortu byla soutěž o červený kabriolet Cadillac Allante dovezený přímo z Ameriky, jehož novým majitelem se mohl stát kdokoli, kdo si zakoupil kupón a správně zodpověděl soutěžní otázku.


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Gilles de Maistre
Vlk a lev
Bontonfilm
Dvacetiletá dívka Alma přeruší své studium hry na piano a odjede na nějaký čas na chatu po svém dědečkovi, která leží na ostrově uprostřed kanadské divočiny. Po letecké havárii v lesích objeví malé lvíče určené pro výcvik v cirkuse a současně s tím se ujme i mláděte vzácného stříbrného vlka, kterého do chaty přinese vlčice uvyklá na přítomnost a přízeň jejího dědy. Rozhodne se je ochránit před světem lidí, postarat se o ně a dohromady vytvoří neobvyklou rodinu.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+