Time out
Naučte se zachránit lidský život. Navštivte v sobotu 16. října zábavní vědecký park VIDA! a užijte si program Ruku na srdce. Profesionálové z jihomoravské záchranné služby vám vysvětlí správný postup resuscitace – naučíte se poznat, kdy je pomoc potřeba, přivolat záchrannou službu, poskytnout nepřímou srdeční masáž, ale i použít externí defibrilátor AEG. Nečekejte žádné suchopárné přednášky. Na všechno si sáhnete a sami vyzkoušíte. Cílem je opravdu se připravit na situace, kdy je záchrana života ve vašich rukách. Program si užijí dospělí a děti od 11 let. Vstupné na akci je pouze 50 Kč na osobu.
Time out – celý článek
17. 10. 2021
Profesionální umělci v Poqu uvedou neobvyklou kombinaci živého dokumentu a hraného divadla. V cyklu Worlds Beyond Border (Světy za hranicí) vznikne několik inscenací vždy s významným hostem. Prvním dílem bude Zpráva z první linie a hostem válečná dokumentaristka Jana Andert. Jana se dlouhodobě pohybuje v předních bojových liniích se speciálními jednotkami ve válečných oblastech včetně Iráku. V roce 2018 byl v kinech uveden její film V Mosulu.

Time out – celý článek
15. 10. 2021
Vydejte se na tradiční zážitkové setkání za účasti známých osobností svého oboru, s pestrým programem. Víkend nabídne poradny alternativní či čínské medicíny, SRT, výklad z ruky či karet, porady s numerology, porady s astrology, su-jok, přednášky, workshopy, šamanské meditace a sortiment týkající se EZO sféry – amulety, orgonity, oleje, byliny, mandaly či minerály a šperky atd.

Time out – celý článek
10. 10. 2021
Hrad Špilberk se letos na dva dny stane místem, v němž ožijí známé i méně známé brněnské pověsti. Malí i velcí mají tak šanci zažít dobrodružství a dozvědět se o Brně možná i to, co ještě nevěděli.

Time out – celý článek
31. 8. 2021
Jste milovníky autorského designu a módy? Pak se již tuto středu 1. září zastavte u Janáčkova divadla. Další MINT Market uspokojí nejen módní nadšence, ale i jejich chuťové buňky – součástí trhu bude totiž jako vždy nabídka delikates.
Time out – celý článek
29. 8. 2021
Přemýšlíte, kam na výlet? Koruna Vysočiny přináší parádní tipy na místa, která zaujmou děti i dospělé. Vyrazit na ně můžete autem, na kole, ale třeba i pěšky s kočárkem. Podívejte se na 3 nejoblíbenější tipy na výlet po Vysočině a naplánujte si skvělý program třeba hned na příští víkend.

Time out – celý článek
5. 8. 2021
Oslavte Mezinárodní den koček nákupem na dobročičinném bazárku! Podpoříte tím devět ověřených soukromých jihomoravských kočičích útulků, které pomáhají stovkám koček bez domova. Bazárek se spolu s výstavou grafických fotokoláží koček a přednáškami na kočičí téma uskuteční v Brně na Staré radnici v neděli 8. srpna 2021. Přijďte si koupit a zažít něco hezkého a pomoct kočkám, které to nemají v životě lehké.

Time out – celý článek
1. 8. 2021
V Brně žije několik tisíc dětí, kterým se říká zapomenuté děti nebo také neviditelné oběti. Samy nic neprovedly, přesto nesou trest spolu s mámou nebo tátou, kteří jsou ve vězení. V Brně se těmto dětem věnuje Mezinárodní vězeňské společenství. Povídáme si o tom s ředitelkou brněnské pobočky Mgr. Žanetou Dvořáčkovou.

Time out – celý článek
25. 7. 2021
Mars – poslední velký cíl, jejž můžeme dosáhnout za našich životů. Místo, které lidská fantazie osídlila nejbližšími vesmírnými sousedy. Planeta, která umožnila rozlousknout základy nebeské mechaniky a kdysi dávno proměřit velikost Sluneční soustavy.

Time out – celý článek
11. 7. 2021
V zábavním vědeckém parku VIDA! vás o prázdninách čeká jedinečný program s pokusy Souboj živlů. Přijďte objevit sílu vody, ohně, vzduchu a země. Vyzkoušíte si rozhýbat předměty horkým vzduchem nebo zapálit bubliny na vodě. Zjistíte, jak to udělat, aby obyčejný kapesník vydržel žár ohně. A odhalíte také, jak funguje podmořská sopka nebo potápěčský zvon, díky kterému vydržíme pod vodou i dlouhé hodiny. Program s pokusy probíhá několikrát denně za příplatek ke vstupnému a je vhodný pro děti od 5 let.

Time out – celý článek
4. 7. 2021
Starší články ze sekce Time out
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Václav Štech
Ohnivá země Václava Štecha
Národní divadlo Brno
Inspektor pojišťovací společnosti Pazdera se rodinnému kruhu svěří s nápadem kolonizovat Bosnu. Díky tomu se prý do Čech „pohrne zlato“. Svůj návrh poslal vládě do Vídně, ale stále nedostal odpověď. Proto hodlá celou věc popohnat tím, že bude kandidovat jako poslanec za Ohnivou zemi, což je problematický volební okrsek v sousedství, jehož hlavou je vzdálený příbuzný.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+