Time out
Co si budeme povídat, letošní rok je prostě zvláštní. Začal podivným jarem, kdy se republika zastavila tak, že i nákupní centra zela prázdnotou. Nyní se po nouzovém stavu ze všeobecné paniky z možné nákazy pomalu dostávají i kulturní instituce.
Time out – celý článek
19. 8. 2020
Věděli jste, že nedaleko Brna najdete soukromý rodinný útulek, kde žije půl druhé stovky zvířat nejrůznějších druhů? Ne? Pak je na čase seznámit se s manžely Blaškovými, kteří na své „Noemově arše“ dali od roku 2007 přístřeší a domov bezpočtu zvířecích kamarádů. Na naše otázky odpovídali ve spolupráci s Lenkou Němcovou.
Time out – celý článek
5. 9. 2020
Pravěcí ještěři obsadili zábavní vědecký park VIDA! Hned u vchodu narazíte na pohyblivého chasmosaura, v 3D kině si užijete osmimetrového masožravého ještěra a spoustu dalších tvorů, kteří kdysi obývali Antarktidu. O víkendu můžete v programu Cesta do druhohor zjistit, jak vypadal zub tyranosaura rexe a vyrobit si vlastního kapesního dinosaura.

Time out – celý článek
2. 9. 2020
Především ve městech chybí dostatek skladovacích prostorů. Tento problém řeší společnost Diskont Depot, která nabízí osobní i firemní skladování ve skladových kontejnerech. Skladovací kontejnery lze použít v celé řadě odvětví (pro skladování materiálů či výrobků), v případě stěhování (potřebujete na přechodnou dobu uskladnit nábytek a další vybavení bytu) nebo při mimořádných událostech. Jedná se o efektivní skladování, které je dostupné, bezpečné, a přitom finančně nenáročné.

Time out – celý článek
28. 8. 2020
Moderní architektura i historické skvosty, budovy známé i stojící v pozadí pozornosti, ale i celé osady a čtvrti se stanou od 1. do 7. října 2020 cílem desátého ročníku festivalu Den architektury. Pestrý program, který nabízí přes 300 akcí ve více jak stovce měst a obcí v Česku i na Slovensku zve na místa veřejnosti běžně nepřístupná nebo je představuje v nových souvislostech.

Time out – celý článek
25. 8. 2020
V rámci loňského projektu připravilo TIC Brno speciální retro turistickou nabídku, která návštěvníkům přiblížila specifický brněnský životní styl 80. let. Pěší okruhy městem i vyjížďka retro Karosou byly tahákem loňského léta a podzimu.

Time out – celý článek
24. 8. 2020
Festival pro židovskou čtvrť Boskovice letos proběhne v komornější variantě s omezenou návštěvnickou kapacitou.
Time out – celý článek
22. 8. 2020
Ve čtvrtek 20. srpna 2020 pořádá Muzeum romské kultury tradiční pietní akt k uctění památky obětí holokaustu Romů a Sintů v Hodoníně u Kunštátu.

Time out – celý článek
18. 8. 2020
V rámci loňského projektu připravil TIC Brno speciální retro turistickou nabídku, která návštěvníkům přiblížila specifický brněnský životní styl 80. let. Pěší okruhy městem i vyjížďka retro karosou byly tahákem loňského léta a podzimu.

Time out – celý článek
15. 8. 2020
Slavkov v sobotu 15. srpna opět zažije napoleonskou atmosféru. Tradiční Napoleonské dny v zámeckém parku představí nejen život vojáků tří armád evropských velmocí, kteří v se roce 1805 střetli ve slavné bitvě. Atmosféra letního zámeckého parku je také úžasnou kulisou pro návrat do dob šlechty a francouzské buržoazie. V hlavní roli knížete Lichtenštejna se představí milovník koní a herec Václav Vydra.

Time out – celý článek
13. 8. 2020
Starší články ze sekce Time out
Časopis:
Reklama:

Novinky:
David Böhm, Ondřej Buddeus
Hlava v hlavě
Labyrint
Druhé, větší a chytřejší vydání. Nevšední publikace, první česká hlavopedie, určená především pro dětského čtenáře, jemuž má originální a hravou vizuální formou pomoci pochopit základní skutečnosti týkající se hlavy, mozku a jeho fungování. Výsledkem je vizuálně nápaditá a poetická kniha, spojující humor, zábavu i poučení, v níž na všetečné dětské otázky odpovídají nejen neurolog, boxer či detektiv. Hlava v hlavě získala Magnesii Literu jako nejlepší kniha roku pro děti, Zlatou stuhu České sekce IBBY pro výtvarný počin roku a první místo v soutěži Nejkrásnější česká kniha.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+