Time out
Hledáte tipy, jak trávit volný čas s rodinou doma a na procházkách? Cvičení, tvoření, recepty, pracovní listy, hry a výzvy najdete na live.luzanky.cz.

Time out – celý článek
14. 11. 2020
Na tomto místě měl být program Hvězdárny a planetária Brno na měsíc listopad. S krásným pořadem Brno 360, tajuplným Vesmírem 3D, řadou jedinečných, odborných přednášek a dalších mimořádných akcí. Z všeobecně známých důvodů ale není co inzerovat. Křehkost moderního světa dostala praskliny.

Time out – celý článek
13. 11. 2020
Pomoc ostatním, těm, kteří to potřebují, nás naplňuje láskou. A nejedná se jen o tuto složitou dobu zasaženou koronavirovou pandemií. V BK Žabiny se dlouhodobě snažíme pomáhat, kde je potřeba.

Time out – celý článek
5. 11. 2020

Zábavní vědecký park VIDA! pořádá už popáté Bastlfest – festival kutilství pro celou rodinu. V minulých ročnících sem zavítaly tisíce návštěvníků a užívaly si atmosféru plnou inspirace a nápadů. Autíčko poháněné pastičkou na myši, skleněná baňka, blikající vánoční hvězda nebo vlastnoručně sešitý plyšák – to vše si mohli účastníci sami vyrobit na loňském Bastlfestu. Letos to není možné, proto organizátoři přijali výzvu a rozhodli se nevšední atmosféru festivalu přenést k zájemcům ve formě streamu. V sobotu 21. listopadu tedy můžete na webu vida.cz nebo na FB vidabrno sledovat originální studio, kde si užijete nejrůznější návody i inspirativní rozhovory se zajímavými kutily. Moderátorem studia Bastlfest bude Ondřej Blaho z Dobrého rána s ČT. Partnerem akce je JMK a BAUHAUS.

 

Bastlfest 2020
21. listopadu 2020
www.vida.cz


Time out – celý článek
2. 11. 2020
Brněnské podzemí se rozšiřuje o další unikátní prostory. Soubor čtyř kolosálních vodojemů na Žlutém kopci je jedinečnou historickou stavební památkou nemající v českých zemích obdoby. Neuvěřitelný „genius loci“ těchto podzemních chrámů vzbuzuje nejen zájem veřejnosti, ale i filmových společností, které chtějí využít neobvyklost a monumentálnost těchto staveb ve svých projektech.

Time out – celý článek
1. 11. 2020
V pořadí již XXIV. ročník festivalu cestování, sbližování a poznávání kultur Neznámá země se v letošním roce odehraje kompletně on-line. Téma „Svět se točí Covid NEcovid“ dokonale osvětluje i netradiční formu tradičního festivalu.

Time out – celý článek
20. 10. 2020

Hledáte způsob jak zabavit děti doma, abyste si mohli v klidu vypít svou kávu nebo čaj? Na Lužánky Live najdete jednoduché aktivity, které nevyžadují náročnou přípravu.

Time out – celý článek
16. 10. 2020
Je to sport, který baví každého. Děti, dospělé i seniory. Zábava, kterou zvládne i nesportovec či handicapovaný. Curling se loni natrvalo usadil v Brně a už v první sezóně ho zcela ovládl – zahrálo si už přes 10 000 lidí! Chcete si také přijít zahrát? Nová sezóna v curlingové hale v areálu Nové Zbrojovky v Židenicích odstartovala a pro veřejnost je tu spousta zajímavých aktivit.

Time out – celý článek
8. 10. 2020
Ačkoli se na přestávky mezi sezónami obvykle všichni sportovci, basketbalistky nevyjímaje, těší, byla ta letošní podle nás až moc dlouhá. S o to větší chutí jsme se na začátku srpna pustili do letní přípravy a na výsledcích to bylo znát.

Time out – celý článek
7. 10. 2020
Pohled na hvězdy lidi odjakživa přitahoval. Ať už pouze romantické duše, veliké hvězdopravce, nebo vážené astronomy. Jestliže se tedy rozhodneme hvězdnou oblohu pozorovat důkladněji než jen letmým pohledem, narazíme na problém: Jak se v ní orientovat?! My vám nyní ve spolupráci s Brněnskou hvězdárnou přinášíme krátký návod, jak začít svá systematická pozorování.
Time out – celý článek
22. 9. 2020
Starší články ze sekce Time out
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Jo Nesbø
Království
Kniha Zlín
Jo Nesbo přichází s další očekávanou novinkou jménem Království. Do zapadlé vsi v norských horách se z ciziny vrací Carl Opgard a přiváží s sebou návrh na výstavbu luxusního wellness hotelu. Jeho bratr Roy se těší, že v malém hospodářství, bude konečně živěji. Jenže Carl s sebou přináší také velké problémy a spoléhá na to, že starší sourozenec je za něj vyřeší.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+