Time out
Svaz podnikatelů ve stavebnictví v Jihomoravském kraji vyhlašuje jubilejní, 20. ročník soutěže.

Time out – celý článek
8. 1. 2022
Hvězdárna a planetárium Brno uvádí nový pohádkový příběh pro všechny kosmoplavce. Pejsek a kočička letí ke hvězdám – tento příběh s živými herci i pestrými animacemi připravili přímo pro brněnské digitárium Vlastimil Peška, Petr Hloušek a Jaroslav Milfajt.
Time out – celý článek
26. 12. 2021

Klidné vánoční svátky s milovanými lidmi, pohodový vstup do nového roku 2022 a v něm plno úspěchů přeje redakce magazínu KULT!

Time out – celý článek
24. 12. 2021
Navštivte největší a nejdražší výstavu v historii VIDA!, věnovanou vědě ukryté v kávě. Díky výstavě COFFEE prozkoumáte kávu jako rostlinu, objevíte chemické procesy s ní spojené a seznámíte se s technologiemi, které ji provázejí už po staletí. Těšte se na desítky historických exponátů, ale i na interaktivní části, kde si kávu vychutnáte všemi smysly. Dozvíte se, jak vypadá káva pod mikroskopem, prohlédnete si nejmenší kávovar na světe nebo zjistíte, jaké jsou účinky kofeinu. Součástí výstavy bude i samoobslužná pražírna, stejně jako malá kavárna.
Time out – celý článek
4. 12. 2021
Nejlepší projekty jihomoravských stavebníků se slavnostně představily ve středu 20. října v reprezentativních prostorách auly Fakulty stavební na VUT v Brně. Odborná porota v čele s rektorem VUT v Brně Petrem Štěpánkem určila vítěze v celkem 5 kategoriích. Oceněno bylo také šest studentských prací v soutěži O nejlepší studentskou a doktorskou práci z oblasti stavitelství, kterou vyhlašuje SPS v JMK spolu s Fakultou architektury a Fakultou stavební VUT v Brně.

Time out – celý článek
26. 10. 2021
Jedinečný komponovaný večer Sedm zákonů, propojující přednášku předního českého egyptologa a archeologa Miroslava Bárty s hudebním vystoupením jazzového dua Martin Kratochvíl & Tony Ackerman, pro vás připravilo Nakladatelství JOTA na čtvrtek 25. listopadu v sále velkého planetária brněnské hvězdárny.

Time out – celý článek
18. 11. 2021
Zajímá vás, co všechno jde sešroubovat, spájet, naprogramovat, stlouct nebo sešít? Pak si určitě nenechte ujít Bastlfest – festival kutilství pro celou rodinu. Užijte si dílny pro děti i dospělé, ale i pojízdnou sklárnu, letecký simulátor nebo dodávku upravenou pro práci se dřevem. Vyrobte si blikající majáčky, skleněné vitráže, re-plyšáky, origami, papírové modely nebo vlastní potisk triček. Proniknete do 3D tisku, seřizování jízdních kol i robotických stavebnic. Partnerem akce jsou Jihomoravský kraj a BAUHAUS. 

Time out – celý článek
14. 11. 2021
Rodinná firma „... a máme pro Vás práci!“ (MPVP) je skupina společností, sociálních podniků, která působí na českém trhu přes 10 let, má více než 500 zaměstnanců, z toho ve větší míře osoby se zdravotním postižením, a 11 provozoven napříč Českou republikou.

Time out – celý článek
7. 11. 2021
Naučte se zachránit lidský život. Navštivte v sobotu 16. října zábavní vědecký park VIDA! a užijte si program Ruku na srdce. Profesionálové z jihomoravské záchranné služby vám vysvětlí správný postup resuscitace – naučíte se poznat, kdy je pomoc potřeba, přivolat záchrannou službu, poskytnout nepřímou srdeční masáž, ale i použít externí defibrilátor AEG. Nečekejte žádné suchopárné přednášky. Na všechno si sáhnete a sami vyzkoušíte. Cílem je opravdu se připravit na situace, kdy je záchrana života ve vašich rukách. Program si užijí dospělí a děti od 11 let. Vstupné na akci je pouze 50 Kč na osobu.
Time out – celý článek
17. 10. 2021
Profesionální umělci v Poqu uvedou neobvyklou kombinaci živého dokumentu a hraného divadla. V cyklu Worlds Beyond Border (Světy za hranicí) vznikne několik inscenací vždy s významným hostem. Prvním dílem bude Zpráva z první linie a hostem válečná dokumentaristka Jana Andert. Jana se dlouhodobě pohybuje v předních bojových liniích se speciálními jednotkami ve válečných oblastech včetně Iráku. V roce 2018 byl v kinech uveden její film V Mosulu.

Time out – celý článek
15. 10. 2021
Starší články ze sekce Time out
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Sandra Brown
Lest
Ikar
Agent FBI Drex Easton neúnavně sleduje jediný cíl: vypátrat sériového vraha, známého jako Weston Graham. Za posledních třicet let Weston použil mnoho jmen a nespočet převleků, což mu umožnilo okrást osm bohatých žen, než zmizely beze stopy.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2022 Radek Holík
Google+