Time out
V centru Brna najdeme mnoho hotelů. Ne každý z nich má na střeše zbrusu nové relaxační středisko, které kromě výhledu na brněnskou metropoli poskytuje luxus v podobě fitness, sauny nebo vířivé vany. Nejen o rekonstrukci jsme si popovídali s ředitelem hotelu Avanti Romanem Petříkem. Rozpovídal se i o gastronomických akcích i sportovních možnostech v rámci hotelu.

Time out – celý článek
22. 11. 2017
Od 24. do 26. listopadu bude Sportovní hala Tuřany čokoládová! Své stánky si zde rozloží prodejci nejrůznějších čokoládových specialit a dobrot, kterých bude ještě více než v minulém roce. A nebudou tu zdaleka jenom oni.

Time out – celý článek
20. 11. 2017

Klub Leitnerova v současnosti prochází značnou proměnou. Již brzy se otevře ve zcela nové podobě. Leitnerka nebude nová pouze vzhledem, ale také programovým zaměřením a vizuálním stylem. Vedle zajímavých programových novinek zůstanou zachovány i tradičních programy, které si již získaly svoje publikum. Těšíme se brzy na viděnou!

Time out – celý článek
12. 11. 2017
Patříte k nadšencům, kteří stále něco vymýšlejí, vylepšují a konstruují? Nebo jen rádi žasnete nad tím, co všechno si lidé dokážou sami vyrobit? Pak určitě navštivte Bastlfest v zábavním vědeckém parku VIDA! Těšte se na práci radioamatérů, cyklokuriozity, modely vláčků, roboty, papírové vystřihovánky, ale i dílny pro děti a dospělé. Partnerem akce je BAUHAUS.

Time out – celý článek
9. 11. 2017
Ve dnech 10.12. listopadu se v Brně uskuteční již 4. ročník mezinárodního jógového festivalu Live Yoga Love Brno. Program nabídne lekce se zahraničními i tuzemskými lektory a těšit se můžete na různé styly jógového cvičení, ať už vyznáváte dynamické, či spíše klidnější formy. Dále jsou připraveny zajímavé přednášky, jarmark a koncert, který v pátek festival zahájí. Festival je především místem na sdílení, učení, odpočinek a na vzájemnou podporu a seznámení.
 
Time out – celý článek
4. 11. 2017
Lidé na celém světě slaví 200leté výročí narození Bahá’u’lláha, zakladatele Bahá´í víry, jejíž principy humanismu a jednoty v rozmanitosti vysoce oceňoval i prezident T. G. Masaryk. Historie Bahá´í učení v naší zemi sahá již do počátku dvacátého století. Kolem 22. října 2017 proběhnou oslavy 200letého výročí narození zakladatele Bahá´í víry také na několika místech v České republice. V Praze proběhne oslava 20. října v HAMU, Malostranské nám. 13, Praha 1 od 18 do 21 hodin.

Time out – celý článek
18. 10. 2017
Kapitán Povondra a jeho mordparta opět zasahuje, aby odhalila zákeřného vraha textilního továrníka. Vydejte se spolu s nimi po stopě zločinu. Čeká vás zcela netradiční prohlídka vily, během které zažijete napětí i zábavu.

Time out – celý článek
16. 10. 2017
Je jednou z méně známých vilových staveb Brna a sousedkou slavné Tugendhatovy vily. V současnosti díky partě nadšenců, z velké části průvodců právě z vily Tugendhat, vstává z popela. Řeč je o vile nazývané podle jejího prvního majitele a také stavitele Josefa Arnolda, jejíž adresa je Drobného 26. Na to, jaká byla její minulost a co ji čeká v budoucnosti, jsme se ptali Adama Lyčky, místopředsedy spolku Kulturní centrum Josefa Arnolda, jenž o objekt pečuje.

Time out – celý článek
5. 10. 2017
Myslíte si, že VIDA! science centrum je jenom pro děti? Přijďte se přesvědčit o opaku! A to nejlépe po setmění, kdy už děti spí a ve VIDA! se probouzí DJ i bar. V říjnu zahájí VIDA! After Dark jedinečnou výstavu Cirkus Mechanikus, v listopadu se můžete těšit na halloweenský program:  na krevní laboratoř a pitvu oka i srdce, stejně jako na jedinečnou upírskou show.

Time out – celý článek
28. 9. 2017
Pět let žila s mužem, který ji ponižoval. Bil ji, denně jí kontroloval mobil, zakázal jí návštěvy rodičů, měla se před ním plazit, protože on byl pánem domu. Vztah 40leté ženy ukončilo zranění páteře a hlavy. Domácí násilí, týrání, znásilnění či přepadení mohou rychle vstoupit do všedního života. A oběť můžete mít i ve svém okolí: kamarádku, sousedku nebo kolegyni z práce.
Time out – celý článek
22. 9. 2017
Starší články ze sekce Time out
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Duong Nguyen Jirásková
Banánové dítě
BizBooks
Jsem banánové dítě – zvenku žlutá, uvnitř spíše bílá. Na svůj žluto-bílý svět se snažím dívat s nadhledem a psát o něm lehkým perem. Politicky nekorektní (sebe)ironie, švejkovský humor, nadsázka, prořízlá huba, která by ve Vietnamu byla okamžitě zalepena izolepou – to vše tvoří moji osobnost a knihu. Ta obsahuje dvacet příběhů z mého života. K některým zásadním událostem přidal svůj pohled na věc můj český muž.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2017 Radek Holík
Google+