Time out
Milujete svou drahou polovičku a chcete si užít Valentýna, jakého jinde než v Brně nezažijete? Díky TIC BRNO můžete v tento den, kdy zamilovaní slaví svůj svátek, vystoupat přímo v centru Brna na renesanční věž Staré radnice.
Time out – celý článek
11. 2. 2020
Na podzim se v areálu Nové Zbrojovky otevřela první curlingová hala na Moravě. Co má za sebou po prvních měsících fungování? Co spolek Curling Brno, který ji provozuje a učí Brňany mést košťaty a odhazovat kameny po ledě, připravuje pro jednotlivce? A proč si curling oblíbily také brněnské firmy? Zeptali jsme se přímo předsedy Curling Brno Lukáše Merty.

Time out – celý článek
7. 2. 2020
V době, kdy čtete tyto řádky, za sebou máme Final Four Českého poháru, které jsme odehráli na konci ledna v Kutné Hoře – tedy první z vrcholů a splněných cílů této sezóny. Je toho ale ještě hodně před námi, v únoru nás čekají důležité boje o další vrcholy sezóny.

Time out – celý článek
1. 2. 2020
Chcete si popovídat s robotem? Na vlastní kůži zažít kybernetické klání mezi roboty z Lega Mindstorm? Seznámit se s robotickým pavoukem nebo ozoboty? Oslavit narozeniny Karla Čapka? Pak si určitě nenechte ujít akci v zábavním vědeckém parku VIDA! V pátek jako diváci, v sobotu jako přímí účastníci.

Time out – celý článek
26. 1. 2020
Knihovna Jiřího Mahena vás ve čtvrtek 30. ledna 2020 zve na cestopisné povídání o Íránu. Na co všechno se v něm můžete těšit?
Time out – celý článek
24. 1. 2020
Fronta na vstupenky se na Ples jako Brno nestojí, lístky jsou pryč, aniž by šly do prodeje – po osmi úspěšných ročnících již zájemci vědí, že je čeká jen to nejlepší. A 9. ročník hosty rozhodně nezklame – čeká je historicky největší počet muzikantů, mezi nimi stálice české pop music Jiří Korn, všestranně nadaný Ondřej Gregor Brzobohatý nebo hvězdy ze Slovenska Vašo Patejdl či Celeste Buckingham.
Time out – celý článek
16. 1. 2020
Už po dvacáté třetí zavítá na brněnské výstaviště největší cestovatelský festival GO Kamera, pořádaný cestovní kanceláří Livingstone. Na co všechno se mohou návštěvníci těšit tentokrát, nám v živých barvách vylíčil Ruda Švaříček, dle vlastních slov "hlava a duše" festivalu.

Time out – celý článek
8. 1. 2020
Brněnské veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour, které se odehrají 16. až 19. ledna 2020, mění svoji tvář a získávají znatelnější festivalový rozměr. Zaplní pavilony P a F. Pod střechou pavilonu P návštěvníci uvidí vychytávky, které si pro ně chystají vystavovatelé výjezdového veletrhu GO a incomingového veletrhu Regiontour. Nově do pavilonu zamíří také cestovatelský festival GO KAMERA, jehož hlavním tématem budou oslavy 100 let Miroslava Zikmunda.

Time out – celý článek
6. 1. 2020
Svaz podnikatelů ve stavebnictví v Jihomoravském kraji vyhlašuje 18. ročník soutěže.

Time out – celý článek
5. 1. 2020
Nejen basketbalem je člověk živ, řekly si hráčky BK Žabiny Brno a svůj volný čas věnovaly osamělým klientům Domova pro seniory ve své domovské čtvrti v Brně-Žabovřeskách. Během podzimu 2019 se tak uskutečnilo mnoho vzácných setkání a vznikla nová přátelství, jejichž "hlavní hrdiny" od sebe dělí věkový rozdíl až dvou generací.

Time out – celý článek
3. 1. 2020
Starší články ze sekce Time out
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Una McCormack
Star Trek: Picard - Nejposlednější z nadějí
Laser
Admirál Picard musí opustit Enterprise i své kolegy a postavit se nejtěžší výzvě v dosavadní kariéře. Masivní hvězda v Romulanském impériu hrozí zhroucením a přeměnou v supernovu. Šoková vlna od takového jevu může být nevyzpytatelná a Romulané ani Federace na ní nechtějí čekat. Je rozhodnuto – civilizace se musí přesunout. Začíná největší evakuace v dějinách... ÚVODNÍ KAPITOLA NEJNOVĚJŠÍHO SERIÁLU "STAR TREK: PICARD"
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+