Sport

Zveřejněno dne 19. 12. 2020
Poděkování partnerům BK Žabiny Brno
Další rok se blíží ke konci a tentokrát možná víc než jindy bychom chtěli vyzdvihnout partnery našeho klubu. A to hlavně z toho důvodu, že tento rok byl pro mnohé neobyčejný. Pro nás ne příliš šťastný, ale jak se říká, všechno zlé je k něčemu dobré. My jsme si totiž uvědomili jednu důležitou věc. Jak úžasné partnery náš klub má. Protože i přes tuto nelehkou dobu zůstali s námi, a ať byla situace jakákoliv, chtěli naše holky podporovat a udržet jim nastavený standard. Za to vše jim patří jedno obrovské díky.S ochlazujícími se dny jsme se konečně zase mohli vrátit ke své práci a naskočit zpět do tréninkového, ale i herního procesu. I když jsme všichni nesmírně rádi, že můžeme opět dělat to, co nás baví a zároveň i živí, není to nic jednoduchého. Tělo sportovce je dlouhodobě zatěžováno. Zátěž, do které jsme momentálně naskočili, je opravdu vysoká. A možnosti regenerace prozatím téměř nulové. Právě proto jsme rádi, že nás fyzicky, ale i psychicky podporují výrobky s vysokým podílem aloe vera a dalšími přírodními látkami od našeho partnera. Nejen že nám pomáhá udržet si pevné zdraví a podporuje naši imunitu, ale zároveň hráčkám umožňuje se lépe vypořádat se stresem, kterého je teď víc než dost. Tímto bychom tedy chtěli poděkovat saloe.cz, že nám poskytl alternativu k regeneraci našich hráček a podpořil tak jejich celkové výkony. Pro fanoušky Žabin jsme zařídili slevový kód  ZABINY21, díky kterému můžete získat slevu 21 % na většinu produktů právě na stránkách www.saloe.cz.

Naše díky samozřejmě patří i divákům a fanouškům, kteří tvoří hlavní hnací motor našeho klubu. Přejeme všem krásné a veselé Vánoce, strávené v blízkém okruhu rodiny. 


PR
Článek otištěn v Kult 12/20
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Václav Štech
Ohnivá země Václava Štecha
Národní divadlo Brno
Inspektor pojišťovací společnosti Pazdera se rodinnému kruhu svěří s nápadem kolonizovat Bosnu. Díky tomu se prý do Čech „pohrne zlato“. Svůj návrh poslal vládě do Vídně, ale stále nedostal odpověď. Proto hodlá celou věc popohnat tím, že bude kandidovat jako poslanec za Ohnivou zemi, což je problematický volební okrsek v sousedství, jehož hlavou je vzdálený příbuzný.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+