Sport
Když jsme si na začátku sezóny stanovovali své cíle, jedním z nich byla samozřejmě medaile. Byl to poměrně odvážný nárok, s tak mladým a ryze českým týmem, ale v našem klubu jsme zvyklí klást si ty nejvyšší možné cíle.
Sport – celý článek
1. 5. 2021
Nedávno přišel naprosto nevšední a možná i trochu šílený nápad. Spojit dva zcela odlišné sporty dvou ještě odlišnějších komunit. Ptáte se, o jaké spojení se jedná? Co kdybychom vám řekli, že jde o MMA bojovníka Jiřího Procházku a naše basketbalistky Žabin? Nejspíš byste si mysleli, že to je vtip, ale opak je pravdou. Jistě vás napadá otázka, co mají tyto sporty společného. Po sportovní stránce bychom toho moc nenašli, ale spojuje nás partner Aaska, který obléká nejen naše hráčky, ale i Jirku a jeho fanoušky.
Sport – celý článek
24. 4. 2021
Česká reprezentace v listopadu 2020 odehrála první kvalifikační bublinu v lotyšské Rize. Z té se český tým vrátil se třemi výhrami a jednou těsnou prohrou s Itálií. Na začátku února reprezentace odjela do Istanbulu, kde odehrála poslední dvě utkání kvalifikace na mistrovství Evropy. Tam nastoupila v plné síle a rumunské i dánské soupeřky doslova převálcovala. Tím si Česko zajistilo postup na ME z prvního místa ve skupině. V obou kvalifikačních bublinách se objevily hráčky brněnských Žabin. Konkrétně se jednalo o reprezentační stálici Beátu Adamcovou a listopadovou debutantku Natálii Stoupalovou.

Sport – celý článek
23. 3. 2021
Běh je v dnešní době moderní sport. Běhá téměř každý. Zlepšuje si tím fyzickou kondici, spaluje kalorie, vyplavuje endorfiny. Teď navíc může běh i pomáhat těm, co sami běhat nemohou, vozíčkářům. Virtuální běh pro Ligu vozíčkářů se uskuteční od 22. do 28. 3. 2021.

Sport – celý článek
14. 3. 2021
Anežka Kopecká, která v Žabinském dresu působí již druhou sezónu, má na svém kontě zlatou medaili z Mistrovství Evropy (ME) v kategorii do 15 let v roce 2015 a 4. místo z ME v kategorii do 18 let. Je jasné, že Anežka patří mezi talentované basketbalistky. Málokdo ovšem ví, že současně s profesionálním sportem zvládá studovat ještě Lékařskou fakultu MU.

Sport – celý článek
25. 2. 2021
Na konci prosince loňského roku Rada města Brna schválila zahájení zadávacího řízení na stavbu 25metrového bazénu za Lužánkami. Nyní se radní zabývali další možností financování a schválili podání žádosti o dotaci z programu Národní sportovní agentury.

Sport – celý článek
23. 1. 2021
Brno je městem draka a vůbec nám nevadí, že to byl krokodýl. Nikdo není dokonalý. Ale Brno je ideálním městem pro dračí sport, o čemž zde svědčí množství závodů i počet posádek, které se tomuto sportu věnují. A není divu, dračí lodě jsou sportem opravdu pro každého. Nejen, že jsou asi nejvíce kolektivním sportem na světě (20 pádlujících plus bubeník a kormidelník), ale opravdu platí, že pádlovat může skoro každý bez ohledu na věk a předchozí sportovní zkušenost. 

Sport – celý článek
17. 1. 2021
Další rok se blíží ke konci a tentokrát možná víc než jindy bychom chtěli vyzdvihnout partnery našeho klubu. A to hlavně z toho důvodu, že tento rok byl pro mnohé neobyčejný. Pro nás ne příliš šťastný, ale jak se říká, všechno zlé je k něčemu dobré. My jsme si totiž uvědomili jednu důležitou věc. Jak úžasné partnery náš klub má. Protože i přes tuto nelehkou dobu zůstali s námi, a ať byla situace jakákoliv, chtěli naše holky podporovat a udržet jim nastavený standard. Za to vše jim patří jedno obrovské díky.

Sport – celý článek
19. 12. 2020
The film Eye Above Prague (Oko nad Prahou) is the personal and political biography of the ‘Octopus’, more formally known as the National Library in Prague, but it is also a biography of the architect of the project Jan Kaplický, especially of his final years, who included in his 1998 diary the words: win the competition and have one love!  


Sport – celý článek
25. 3. 2010
The annual festival of French culture ‘Bonjour Brno’ is once again visiting our city for the sixteenth time! Over the course of April pockets of French nonchalance and vitality will bubble up across the town in the form of concerts, theatrical performances, film presentations, exhibitions, lectures, French food tastings and competitions of the ever-popular pétanque.
Sport – celý článek
25. 3. 2010
Starší články ze sekce Sport
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Karel Gott
Karel Gott – Má cesta za štěstím
Karel Gott Agency
Unikátní autobiografie největší legendy české a československé hudební scény všech dob. Autentický obraz fascinující životní dráhy výjimečného umělce s mezinárodním renomé, který na hudebním nebi začal zářit ve svých dvaceti letech. Publikace obsahuje zhruba 1800 fotografií a jiných obrazových a dokumentačních materiálů, z nichž mnohé dosud nebyly zveřejněny. Karel Gott se na sklonku hvězdné kariéry rozhodl zrekapitulovat svůj výjimečný životní příběh – napsat vlastní autobiografii.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+