Jídlo

Zveřejněno dne 15. 9. 2021
Káva provoní Brno i pojedenácté!
Od pátku 17. do neděle 19. září celé Brno znovu spojí káva. Tentokrát se vůně bude linout od Vaňkovky – právě tam se totiž jedenáctý ročník Trhů kávy uskuteční. Zavítat na Trhy můžete v pátek a v sobotu od 10. do 20. hodiny, v neděli budou ukončeny úderem 18. hodiny.Káva spojuje celý svět. Brno má svou zakořeněnou tradici kavárenství a pyšní se největší koncentrací kaváren v Česku. Není divu, že zrovna zde se znovu uskuteční Trhy kávy! A to už po jedenácté!

Proběhnou na promenádě mezi Galerií Vaňkovka a FAIT Gallery ve zcela netradičním termínu, a to od 17. do 19. září. Samotné trhy se totiž oddělily od originálního edukativního Týdne kávy. Přednášková část se pak uskuteční v klasickém termínu, tedy od 1. do 7. října. Navíc bude přenesena do online prostoru, aby měl kdokoliv možnost se odkudkoli připojit. Jak vypadaly loňské trhy, se můžete podívat ZDE.

Na trzích se můžete těšit na 24 prodejců s kávovou tematikou a pražírny z České i Slovenské republiky s nabídkou káv z celého světa. V letošním roce se zúčastní i tři poslední výherci soutěže o Miláčka veřejnosti – Dak Lak Coffee, Goriffee i Pražírna Voznice!

I když protiepidemická opatření polevují, dbáme na bezpečnost. Žádný z návštěvníků se nemusí obávat. Samozřejmostí je dostatečné množství dezinfekce, dostatečné rozestupy mezi stánky a nezapomněli jsme ani na bezkontaktní platby čipovými náramky. Pokud vám zůstal z loňského ročníku, neváhejte ho přinést s sebou, můžete si na něj opět nabít kredit. Pokud ho již nemáte, nevadí. Můžete si ho rezervovat předem na stránkách trhykavybrno.cz a získáte ho tak zdarma! Pak už stačí jen přijít na trhy a rovnou ochutnávat!

Už cítíte tu vůni? Tak si zapište do diářů základní informace: Trhy kávy 2021, setkáme se mezi Galerií Vaňkovkou a Fait Gallery ve dnech 17.–19. 9. 2021 a v časech 10:00–20:00 (v neděli do 18:00)! Těšíme se!

Na viděnou!
Káva Spojuje

Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Gilles de Maistre
Vlk a lev
Bontonfilm
Dvacetiletá dívka Alma přeruší své studium hry na piano a odjede na nějaký čas na chatu po svém dědečkovi, která leží na ostrově uprostřed kanadské divočiny. Po letecké havárii v lesích objeví malé lvíče určené pro výcvik v cirkuse a současně s tím se ujme i mláděte vzácného stříbrného vlka, kterého do chaty přinese vlčice uvyklá na přítomnost a přízeň jejího dědy. Rozhodne se je ochránit před světem lidí, postarat se o ně a dohromady vytvoří neobvyklou rodinu.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+