Festivaly

Zveřejněno dne 23. 3. 2020
Husa šije
Sijemerousky.cz za pomoci Divadla Husa na provázku na brněnském Zelném trhu zajistili provizorní dílnu na šití roušek. Mimo jiné zde také sbíráme materiál na šití těchto ochranných prostředků. Potýkáme se však s velkým nedostatkem šňůrek!Jeden z hlavních výrobců, závod VTC, a.s. v Uničově je celý v karanténě, tudíž k nám šňůrky nemůže dopravit. Prosíme proto všechny, kdo by materiál mohli poskytnout, aby se nám ozvali.

Na e-mailové adrese sijemerousky@gmail.com sbíráme požadavky nemocnic, sociálních zařízení a dalších organizací, dobrovolníků atd., kteří roušky potřebují. 

Potřebujeme také dobrovolníky, kteří mohou šít roušky doma. Těmto dobrovolníkům jsme schopni doručit materiál na šití a následně u nich roušky vyzvednout. 

Všechny, kdo by chtěli šít roušky doma nebo přímo v Divadle Husa na provázku, prosíme, aby se registrovali na webových stránkách www.sijemerousky.cz. V Huse na provázku šijeme každý den v čase 8.00–20.00 ve čtyřech směnách po třech hodinách.

Od 17. března 2020 byla zřízena infolinka 542 123 425, která bude v provozu každý den čase 8.00–18.00.

Děkujeme všem, kteří pomáhají!

Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Paul Gordon, John Caird
Jane Eyrová
Městské divadlo Brno
Muzikál vypráví romantický příběh lásky mezi Janou a Edwardem Rochesterem spolu se všemi, místy až hororovými liniemi známého příběhu. Dospívající Janě zemře nejbližší přítelkyně Helena, od které se ovšem naučí, že nejhorším nespravedlnostem lze čelit odpuštěním, a díky tomuto mottu se nakonec dočká zaslouženého štěstí.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+