Festivaly

Zveřejněno dne 26. 2. 2020
Dny dětské onkologie v Brně
Dny dětské onkologie jsou tradiční evropskou akcí. Stejně jako v ostatních městech po celém světě, i v Brně jsou hlavními cíli: včasná diagnostika, upozornění na problematiku nádorů dětského věku, jejich prevenci, možnosti vyléčení, kvalita dalšího života a v neposlední řadě i propojování vyléčených pacientů se zdravými.Letos se jeden z vrcholů koná na Hvězdárně a planetáriu Brno – v sobotu 29. února 2020. K tradici Mezinárodního dne dětské onkologie se letos již potřetí připojí i město Brno.

Informační kampaň bude probíhat od 27. do 29. února 2020 v centru Brna. V průběhu posledního únorového týden se po centru města budou pohybovat street workeři, kteří budou nabízet k prodeji zlaté stužky, zároveň budou poskytovat základní informace a rozdávat infoleták, kde budou uvedeny informace o problematice dětských onkologických onemocnění.

O projektu:


K tradici Mezinárodního dne dětské onkologie se letos již potřetí připojí i město Brno. Stejně jako v ostatních městech po celém světě, i ty brněnské mají za cíl přiblížit veřejnosti problematiku dětských onkologických onemocnění, vzdát hold všem bývalým i současným dětským pacientům a jejich rodinám a vzpomenout na ty, kteří onemocnění bohužel podlehli. Symbolem Dne dětské onkologie je zlatá stužka, jejíž zakoupením dětskou onkologii podpoříte. Výtěžek z veřejné sbírky poputuje Nadačnímu fondu dětské onkologie Krtek.

Více na: http://dnydetskeonkologie.cz/

PR
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Václav Štech
Ohnivá země Václava Štecha
Národní divadlo Brno
Inspektor pojišťovací společnosti Pazdera se rodinnému kruhu svěří s nápadem kolonizovat Bosnu. Díky tomu se prý do Čech „pohrne zlato“. Svůj návrh poslal vládě do Vídně, ale stále nedostal odpověď. Proto hodlá celou věc popohnat tím, že bude kandidovat jako poslanec za Ohnivou zemi, což je problematický volební okrsek v sousedství, jehož hlavou je vzdálený příbuzný.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+