Lidé
Dobrovolnické centrum ADRA Brno propojuje lidi, kteří chtějí pomáhat, s těmi, kteří pomoc potřebují. Naši dobrovolníci se starají o to, aby lidé ve složitých životních situacích nezůstávali sami. Běžně se soustředíme především na dobrovolnictví v domovech pro seniory a i teď se snažíme pomáhat tam, kde je to třeba.

Lidé – celý článek
11. 11. 2020
Jednou ze známých osobností, které už prodělaly nákazu novým koronavirem, je i Simona Stašová. Pro jednu z našich nejpopulárnějších hereček se však rok 2020 nese i duchu jiných událostí. V Kultu jsme se zaměřili nejen na ně, ale i na její více než vřelý vztah k Brnu.

Lidé – celý článek
7. 11. 2020
Přestože situace kulturnímu dění vůbec nepřeje, magazín KULT! jede dál a přináší vám nové listopadové vydání! Z obálky se na vás usměje herečka Simona Stašová, nahlédnete do nových prostor brněnského podzemí a zaposloucháte se do tónů hudby inspirované fantasy.

Lidé – celý článek
6. 11. 2020
Začátkem měsíce října přivál chladný vítr nejen samotný podzim, ale i nové číslo magazínu KULT!, které na vás čeká na obvyklých distribučních místech po celém Brně. Říjnové vydání voní po kávě, představí vám kolektiv Divadla MALÉhRY a nabídne množství kulturních zážitků ke zpestření těchto sychravých dnů.
Lidé – celý článek
30. 9. 2020
Jak blízko má k sobě móda a umění? Nejen o tom jsme si povídali s brněnskou návrhářkou Lucií Dolores Daguerrovou.

Lidé – celý článek
11. 9. 2020
Ve výroční den 21. srpna bude v reprezentativních prostorách Jihomoravského kraje předána Pamětní medaile plukovníku Otakaru Pospíšilovi, který se, jako jeden z mála vojáků československé armády, aktivně vymezoval vůči okupaci v roce 1968. Takto oceněn bude vůbec poprvé.

Lidé – celý článek
21. 8. 2020
Česká Miss, soutěž krásy s třicetiletou tradicí, hledá letošní královnu. Pokud si myslíš, že bys jí mohla být právě Ty, neváhej a přihlas na jeden z castingů České Miss, které se budou konat od 9. srpna do 16. září 2020 po celé České republice. K účasti v letošním ročníku zve nejen ambasadorka soutěže Eliška Bučková, ale i Karolína Kokešová, Klára Vavrušková a Karolína Mališová, které nedávno společně nafotily novou kampaň.

Lidé – celý článek
8. 8. 2020
V době, kdy vás letní radosti neodvanou do jiných končin, můžete zažít mnoho příjemného i v Brně. Abyste prázdninovou sezonu prožili zajímavým a obohacujícím způsobem, je tu aktuální letní číslo Kultu.

Lidé – celý článek
4. 7. 2020

Masarykova univerzita si připomene justiční vraždu dr. Milady Horákové, která byla před 70 lety odsouzena a popravena během komunistických politických procesů. Vyvěšením černého praporu ve dnech 26. a 27. června se univerzita připojí k iniciativě Milada 70: Zavražděna komunisty.

Lidé – celý článek
24. 6. 2020
První "pokoronavirové" číslo Kultu je zde! Jsme jako všichni moc rádi, že život se zase vrací do starých kolejí a už můžeme opět chodit i jinam než do lesa.

Lidé – celý článek
7. 6. 2020
Starší články ze sekce Lidé
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Blake Crouch
Zhroucený čas
Laser
Realita je rozvrácená. Zprvu se to tvářilo jako nemoc. Epidemie, která se šíří neznámými prostředky, a jež dohání své oběti k šílenství vzpomínkami na život, který nikdy nežili. Ale za běsněním, které obchází svět, však nestojí žádný patogenem. Je to jen první šoková vlna, uvolněná ohromujícím objevem – to, co je v ohrožení, nejsou naše mysli, ale samotná struktura času.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+