Lidé
Ve středu 26. dubna v 8:30 hod. proběhne další setkání se zajímavou osobností z oblíbeného cyklu Inspirativní ráno. Naším hostem bude tentokrát Arnošt Goldflam, herec, režisér, dramatik a spisovatel pocházející z Brna.

Lidé – celý článek
24. 4. 2017
 
Milí kulturní přátelé,
 
za své poslání jsem si zvolil práci v kulturní oblasti. Vybral jsem si ji záměrně pro její hloubku a vliv na člověka. Kultura je úžasná, povznáší, probouzí emoce, přivádí k zamyšlení, spojuje lidská srdce, přináší radost a potěšení, neválčí, ale bojuje za dobro, kultura je zkrátka výjimečná. Přestože je kultura taková, bývá nedoceněná, neuznaná! Kultura je popelkou!

Lidé – celý článek
31. 12. 2016

Očekávané se stalo skutkem a nové relaxační centrum na střeše hotelu Avanti už je k dispozici pro všechny ubytované hosty – a zcela zdarma! Slavnostního otevření se zúčastnili jak zástupci hotelu, tak první zájemci z řad veřejnosti. O tom, že rozhodně bylo co představovat, nemůže být pochyb. Panorama Vitality Point Avanti nabízí saunu, vířivku i fitness. Je toho ale ještě mnohem více.
Lidé – celý článek
5. 12. 2016

Přijďte s dětmi prožít první adventní víkend do SONNENTORu. Pro rodiny s dětmi zde bude připraven program plný zážitků. Originální sluneční exkurze vás zavede do pekla a samozřejmě nebude chybět ani Mikuláš s andělem.
Lidé – celý článek
28. 11. 2016
Na stadionu za Lužánkami se už tuto neděli koná sportovní den. Organizátoři jej pojali tak, že se zde pobaví skutečně každý.
Lidé – celý článek
15. 8. 2016

Vyrazte s rodinou na Cibulové slavnosti a návštěvu zkombinujte s relaxací ve vyhlášených termálních lázních Laa jen kousek za hranicemi v regionu Weinviertel.
Lidé – celý článek
7. 8. 2016

Podnikání je jen jiná forma sportu a lidé, kteří jsou úspěšní díky návykům získaným ve sportu, bývají úspěšní i v podnikání. Na Veletrhu řešení se několik z nich podělí o své know how, které používají v praxi a jehož základem je dlouhodobá sportovní aktivita.
Lidé – celý článek
11. 6. 2016

Možná už jste zaregistrovali existenci služby skryté pod pojmem LidskáSíla.cz. V naprosto zjednodušené formě se dá popsat jako výpomoc s úklidem domácností. Celá věc je ale pochopitelně mnohem bohatší. Více nám k tomu řekl duchovní otec projektu Robert Vojáček.
Lidé – celý článek
25. 4. 2016

Patříte k lidem, jejichž život se neubírá směrem, který jim vyhovuje? I vám nejspíš dokáže pomoci Zuzzi Husarová, specialistka na koučink mysli. A jak to dělá, že pozitivním způsobem pomáhá transformovat životy svých klientů? To můžete objevit v následujících řádcích.
Lidé – celý článek
6. 2. 2016

Ve středu 6. ledna 2016 se v zahradě Augustiniánského opatství na Mendlově náměstí uskuteční první ročník dobročinné akce s názvem Betlémské dary. Pro všechny seniory, opuštěné, potřebné, osamělé nebo sociálně slabé bude akce příjemným vyvrcholením a zároveň zakončením vánočních svátků. Zúčastněné jistě zahřeje teplá polévka a potěší krátký kulturní program.
Lidé – celý článek
22. 12. 2015
Starší články ze sekce Lidé
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Petr Zídek
Utajená láska prezidenta Masaryka
Universum
První životopis ženy, která v roce 1928 navázala intimní vztah s prezidentem Masarykem, přináší naprosto neznámý příběh spisovatelky, básnířky, publicistky a veřejné aktivistky Oldry Sedlmayerové. Životní příběh, jenž je napínavější než román, zavádí čtenáře do zákulisí prvorepublikové politiky. Kniha odhaluje milostný vztah, který měl navždy zůstat utajen. Masarykovy nikdy dříve nepublikované erotické dopisy ukazují, že československý prezident prožíval v letech 1928–1934 s Oldrou vášnivý milostný román. Tu, která poznala Masaryka jako málokdo, čekalo nakonec smutné stáří v osamění, zapomnění a bídě.
Reklama:

Partneři:
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2017 Radek Holík
Google+