Filmy

Zveřejněno dne 24. 6. 2021
Flashova sólovka nabídne známou událost Flashpoint
S rychlíkem Flashem nebyla vždy spojována jen jeho rychlost, ale také cestování časem. Právě na tento faktor se zaměří tvůrci nového filmu, pojmenovaného prostě The Flash. Premiéra je v tuto chvíli stanovena na rok 2022.Flash se brzy stal součástí superhrdinské série filmů, které aktuálně produkuje společnost Warner Bros. Ta však bohužel neuspěla ve svém snažení se vyrovnat konkurenčnímu Marvelu a její původní plány s propojeným vesmírem skončily v troskách. Warneři proto změnili strategii a rozhodli se vsadit na sólové filmy bez větší kontinuity.

Jedním z nich bude i ten o Flashovi, jehož premiéra byla stanovena na 4. listopad 2022. Flashův film se připravoval spoustu let, ale štáb se nikdy nedokázal dostat k jeho natáčení, a tak nebylo jasné, zda snímek vůbec vznikne. Natáčení však nakonec odstartovalo letos v dubnu, tudíž se filmu skutečně dočkáme.

Dříve se vedly diskuze, na co se vlastně zaměří, už dlouhou dobu však je jasné, že se příběh bude točit kolem známé komiksové události Flashpoint. Rychlík Flash se totiž vydá do minulosti, aby zabránil úmrtí své matky, a kvůli tomu naruší časovou osu, která změní prakticky vše.

Už nyní je jasné, že si Flashe zopakuje herec Ezra Miller. Kromě něj se tu dočkáme i jeho lásky Iris, kterou si zahraje herečka Kiersey Clemons. Potvrzena byla účast Batmana v podání Bena Afflecka a Supergirl, kterou ztvární Sasha Calle. Velkým lákadlem bude herec Michael Keaton, který si tu zopakuje roli Batmana z 80. a 90. let.

Ondřej Šedý
Článek otištěn v Kult 06/21
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Dominik Landsman
Karanténa s moderním fotrem
Ikar
Moderní fotr, Čeněk a Nataša v karanténě! To si takhle jednoho prosluněného odpoledne dá někdo v Číně na stojáka u stánku netopýra na loupačku a za pár měsíců, na opačné straně zeměkoule, jste vy zavření doma, protože venku číhá smrt, šijete roušky a krotíte vášně hyperaktivního školáka, jehož vzdělání částečně padlo na vás – školy jsou totiž zavřené.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+