Filmy

Zveřejněno dne 27. 5. 2021
Black Widow zná definitivní datum premiéry
Filmy měly v loňském roce ty nejhorší možné tržby, a tak studia musela vymyslet, jak jinak dostanou svou tvorbu k divákům. Částečným řešením se nakonec ukázaly být streamovací služby, přičemž na jedné z nich, konkrétně na Disney+, se nakonec dočkáme i očekávané komiksovky Black Widow.Filmový vesmír tvořený superhrdiny z dílny Marvelu je v současné době to nejlákavější, na co diváci chodí do kin. Veleúspěšná šňůra však byla přetržena na začátku loňského roku, kdy se musela zavřít všechna kina. Z toho důvodu diváci nemohli spatřit nejnovější komiksové filmy, mezi kterými se ocitla i Black Widow.

Superhrdinka Black Widow si svůj vlastní film vysloužila po celé dekádě, ale doposud se nedočkal premiéry. Představitelé Disney ji neustále odkládali a zmiňovali, že film nehodlají vypustit pouze na své streamovací službě Disney+. Časy se však mění a s ní i názory, a tak bylo po dlouhých měsících konečně stanoveno definitivní datum premiéry – 9. července 2021.

Film však nepůjde pouze do kin, objeví se i na streamovací službě Disney+, kde si ho uživatelé budou moci pustit za speciální poplatek. Podobná strategie byla využita už i u filmu Mulan, který měl premiéru 4. září 2020. Zřejmě se to vyplatilo, a tak ji nyní využijí i v případě Black Widow.

Český divák však musí doufat, že v červenci již budou otevřená kina, jinak má smůlu a bude si muset na snímek počkat. Druhá možnost v podobě streamovací služby totiž prozatím nepřipadá v úvahu. Služba Disney+ by sice měla dorazit do našich končin v průběhu druhé poloviny letošního roku, ale je nepravděpodobné, že to bude už v červenci.

Ondřej Šedý
Článek otištěn v Kult 05/21
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Paul Gordon, John Caird
Jane Eyrová
Městské divadlo Brno
Muzikál vypráví romantický příběh lásky mezi Janou a Edwardem Rochesterem spolu se všemi, místy až hororovými liniemi známého příběhu. Dospívající Janě zemře nejbližší přítelkyně Helena, od které se ovšem naučí, že nejhorším nespravedlnostem lze čelit odpuštěním, a díky tomuto mottu se nakonec dočká zaslouženého štěstí.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+