Filmy
Poslední dekády ukázaly, že synonymem pro dobrodružství je Indiana Jones. Právě snímky z jeho filmové série představují laťku, na niž chtějí ostatní alespoň dosáhnout. Poslední léta ukázala, že je potřeba tuto sérii ještě nějak zakončit.

Filmy – celý článek
29. 7. 2021
Hovoří-li se o moderním animovaném filmu, většině lidí naskočí v hlavě některý z hitů studia Pixar. Právě odsud pochází Toy Story, Hledá se Nemo nebo Úžasňákovi. Co do diváckého zájmu, případně tržeb, se s nimi mohou měřit prakticky pouze díla zaštítěná značkou DreamWorks Animation. Nejnověji pak Croodsovi: Nový věk.

Filmy – celý článek
22. 7. 2021
Rok 2020 byl pustý nejenom v oblasti filmové a seriálové tvorby, ale ovlivnil také projekty pocházející z fiktivního vesmíru Marvel Cinematic Universe. Ty se však pomalu vrací na scénu, i když ne na stříbrná plátna.

Filmy – celý článek
15. 7. 2021
Cruella de Vil v podání Glenn Close byla natolik výraznou postavou, že jí řada diváků ve filmu 101 dalmatinů z roku 1996 fandila bez ohledu na její nelítostný vztah k roztomilým čtyřnohým mazlíčkům. Novinka nazvaná jednoduše Cruella vypráví příběh, kterým tehdejším událostem předcházel. Stane se z ní první postcovidový kinohit? Nechybí jí ani ambice, ani předpoklady.

Filmy – celý článek
8. 7. 2021
Má cenu v 21. století točit film podle příběhově prostinké počítačové hry, jejíž kořeny sahají až do počátku 90. let století minulého? Z komerčního hlediska určitě. Mortal Kombat nadále vychází v nových verzích a oznámení dalšího snímku z jeho prostředí vzbudilo slušný zájem.

Filmy – celý článek
27. 6. 2021
S rychlíkem Flashem nebyla vždy spojována jen jeho rychlost, ale také cestování časem. Právě na tento faktor se zaměří tvůrci nového filmu, pojmenovaného prostě The Flash. Premiéra je v tuto chvíli stanovena na rok 2022.

Filmy – celý článek
24. 6. 2021
Snad žádný filmový žánr není v Česku pod takovým drobnohledem publika jako pohádka. Nejvíc patrné je to pochopitelně v období kolem Vánoc, ale třeba takové S čerty nejsou žerty reprízují televizní stanice při nejrůznějších příležitostech několikrát do roka. Málokdy se stane, aby si davy podobně zamilovaly některou z „těch nových“. Změní to Princezna zakletá v čase?

Filmy – celý článek
10. 6. 2021
Mezi seriály si své výhradní postavení vysloužily sitcomy, které si zamilovaly miliony diváků. Mezi nimi se tyčí Přátelé, kteří s námi nejsou již téměř 20 let. Nedávno však došlo k jejich setkání, které bylo plné humoru, slz, ale především nostalgie.

Filmy – celý článek
3. 6. 2021
Tvůrci pohádky Tajemství staré bambitky 2 hlásí hotovo. Tedy co se týká části natáčení. Poslední klapka padla minulý týden na zámku v Jindřichově Hradci, kde štáb strávil v průběhu května 12 natáčecích dnů. Práce se nyní přesouvají do střižny. Premiéra je plánována na 9. prosince 2021.
Filmy – celý článek
29. 5. 2021
Filmy měly v loňském roce ty nejhorší možné tržby, a tak studia musela vymyslet, jak jinak dostanou svou tvorbu k divákům. Částečným řešením se nakonec ukázaly být streamovací služby, přičemž na jedné z nich, konkrétně na Disney+, se nakonec dočkáme i očekávané komiksovky Black Widow.

Filmy – celý článek
27. 5. 2021
Starší články ze sekce Filmy
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Karel Gott
Karel Gott – Má cesta za štěstím
Karel Gott Agency
Unikátní autobiografie největší legendy české a československé hudební scény všech dob. Autentický obraz fascinující životní dráhy výjimečného umělce s mezinárodním renomé, který na hudebním nebi začal zářit ve svých dvaceti letech. Publikace obsahuje zhruba 1800 fotografií a jiných obrazových a dokumentačních materiálů, z nichž mnohé dosud nebyly zveřejněny. Karel Gott se na sklonku hvězdné kariéry rozhodl zrekapitulovat svůj výjimečný životní příběh – napsat vlastní autobiografii.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+