Hudba

Zveřejněno dne 19. 8. 2021
Sono se stěhuje na Mendlovo náměstí
K létu neodmyslitelně patří venkovní koncerty, které letos trochu suplují tradiční festivaly a kompenzují covidem poznamenanou sezónu. Klub Sono proto sbalil svou audio-vizuální aparaturu a otevírá letní scénu v prostředí Augustiniánských zahrad na Mendlově náměstí v Brně. Od čtvrtka 19. srpna v krásném prostředí zahrají například Iné Kafe, Calin, Stein27, Indigo nebo Ben Cristovao.Poměrně dlouho jsme hledali pro naši letní scénu neokoukaný prostor. Augustiniánské zahrady nabízejí docela intimní prostředí se snadnou dostupností z Mendlova náměstí přímo v centru města. Je to unikátní šance oživit jedinečný kousek Brna, který byl dosud trochu ukrytý před veřejností, představuje dějiště čtyřdenního programu Adam Pitrocha.

Na pódiu se představí slovenská punková legenda Iné Kafe, v pátek se diváci mohou těšit na sestavu Rychlých kluků - tedy Calin, Stein27, Indigo, Kojo a další –, sobotní večer má na starosti Ben Cristovao a v neděli zahrají IMT Smile.

Speciální část programu tvoří nedělní odpoledne s názvem Den bez hranic. Program pro rodiny s dětmi boří hranice ve společnosti a propojuje handicapovanou a většinovou společnost prostřednictvím různých her a divadelních vystoupení. V programu najdete divadlo Facka, divadlo Aldente, Proty boty, kapelu Tranzan nebo paravoltižní vystoupení. O hry se pak postarají Skauti a Centrum Kociánka.

Vstupenky na všechny dny jsou k dispozici v síti GoOut. Návštěvníci musejí splňovat podmínky pro návštěvu venkovní kulturní akce, tedy maximálně 72 hodin starý negativní test, očkování nebo potvrzení o prodělané nemoci. Na místě bude k dispozici i testovací tým, u kterého lze provést test hrazený ze zdravotního pojištění.

Součástí letní scény bude i chill-out zóna, food truck, barová zóna a další.

V případě nepříznivého počasí se akce přesouvá do klubu Sono.

Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Václav Štech
Ohnivá země Václava Štecha
Národní divadlo Brno
Inspektor pojišťovací společnosti Pazdera se rodinnému kruhu svěří s nápadem kolonizovat Bosnu. Díky tomu se prý do Čech „pohrne zlato“. Svůj návrh poslal vládě do Vídně, ale stále nedostal odpověď. Proto hodlá celou věc popohnat tím, že bude kandidovat jako poslanec za Ohnivou zemi, což je problematický volební okrsek v sousedství, jehož hlavou je vzdálený příbuzný.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+