Hudba

Zveřejněno dne 17. 8. 2021
NáDvoření s AG Flek – Benefiční koncert Slezské diakonie Brno
Pomáhejte a bavte se se Slezskou diakonií v Brně! Benefiční koncert legendární kapely AG Flek na podporu sociálních služeb pro rodiny dětí s hendikepem a dětí předčasně narozených.Slezská diakonie Úsek Brno pořádá v neděli 22. srpna od 18.00 na brněnském nádvoří Staré radnice benefiční koncert hudební skupiny AG Flek. Výtěžek z akce půjde na podporu odborných doplňkových služeb Slezské diakonie Brno pro rodiny s dětmi s postižením a rodiny s dětmi předčasně narozenými v Jihomoravském kraji (snoezelen, ergoterapie, krizová intervence a psychologické poradenství ad.). Už od 16.00 bude pro široké publikum připraven bohatý doprovodný program, během něhož mohou návštěvníci přispět na uvedené služby finančními dary a nákupem občerstvení. Vstupenky na akci jsou k zakoupení v předprodeji TIC Brno a v jeho kamenných prodejnách, případně v den konání akce od 16.00 přímo na místě. Více informací na Facebooku a Instagramu Slezské diakonie Úsek Brno a na www.sdbrno.cz, o kapele www.agflek.cz

Program odpoledne je složen z výstavy fotografií odborných doplňkových služeb Slezské diakonie Brno pro rodiny s dětmi s hendikepem, z vystoupení talentovaného hudebníka Petra Wohlgemutha a z tomboly obsahující dary firemních partnerů Slezské diakonie (Sonnentor, Rebelbean, Svojtka ad.). Po celou dobu konání akce bude probíhat prodej občerstvení – káva z pražírny Rebelbean, cupcakeky z Cupcakekárny na Svoboďáku, limonády a pivo z Pivovaru Richard, bylinkové sirupy z Bezinky ad. Uvedené služby Slezské diakonie Brno pro potřebné rodiny je možno podpořit také příspěvkem do on-line sbírky.

Vstupenky na benefiční koncert Slezské diakonie Brno a skupiny AG Flek zakoupíte v předprodeji za 300 Kč, na místě za 350 Kč. Děti do 15 let mají vstup zdarma. Akce se uskuteční za každého počasí.

NáDvoření s AG Flek
Nádvoří Staré radnice, Brno střed
22. 8. 2021 od 16.00 doprovodný program, od 18.00 hlavní koncert (cca do 20.00)
Cena vstupenek: předprodej 300 Kč, na místě 350 Kč. Děti do 15 let zdarma

Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Václav Štech
Ohnivá země Václava Štecha
Národní divadlo Brno
Inspektor pojišťovací společnosti Pazdera se rodinnému kruhu svěří s nápadem kolonizovat Bosnu. Díky tomu se prý do Čech „pohrne zlato“. Svůj návrh poslal vládě do Vídně, ale stále nedostal odpověď. Proto hodlá celou věc popohnat tím, že bude kandidovat jako poslanec za Ohnivou zemi, což je problematický volební okrsek v sousedství, jehož hlavou je vzdálený příbuzný.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+