Hudba

Zveřejněno dne 4. 8. 2021
Nová potěcha pro ušní bubínky
Tipy na čerstvý poslech od Supraphonu pro vás již jistě nejsou novinkou, a tak vám představíme další dvě nová hudební alba. Tentokrát vás potěší dlouho utajovaná nová verze česko-francouzského duetu od Tata Bojs a Fešáci přinesou robustní kompilaci české i zahraniční country hudby, která je oslavou nejen celé hudební cesty kapely, ale i 75. narozenin Tomáše Linky.Novinka Tajemství od Tata Bojs byla notnou chvíli opravdovým tajemstvím. Česko-francouzský duet se totiž dočkal nové verze s jinou zpěvačkou. V první verzi, která již vyšla na CD, se francouzského partu ujala moderátorka, muzikantka a herečka Emma Smetana a české pak Milan Cais. V té nynější Milan Cais naopak zpívá francouzsky a jeho český part si zazpívala Aneta Langerová. Tajemství je připraveno jako třešnička na vinylovém vydání alba, ale současně vychází i jako samostatný digitální singl.

Milovníky kytar a country hudby potěší Fešáci, kteří tentokrát přichází s opravdu nadupanou hudební kompilací nazvanou příznačně 2020. Dvě nejúspěšnější alba Fešáci 2000 a Hvězda Countryon zde kapelník Antonín Kny doplňuje o ohromnou nálož bonusů. Zavzpomínáte na bývalé členy souboru a také sólové hlasy, které do historie kapely neodmyslitelně patří – uslyšíte například Michala Tučného, Eriku Horkou nebo Petra Novotného. Oslavíte též 75. narozeniny zpěváka Tomáše Linky s jeho novým singlem Sen, který je součástí alba. Celkem se tak můžete těšit na více než 40 písní, domácích i zahraničních, zbrusu nový obal a nálož vzpomínek v podobě bookletu plného fotografií.


PR
Článek otištěn v Kult 07/21
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Václav Štech
Ohnivá země Václava Štecha
Národní divadlo Brno
Inspektor pojišťovací společnosti Pazdera se rodinnému kruhu svěří s nápadem kolonizovat Bosnu. Díky tomu se prý do Čech „pohrne zlato“. Svůj návrh poslal vládě do Vídně, ale stále nedostal odpověď. Proto hodlá celou věc popohnat tím, že bude kandidovat jako poslanec za Ohnivou zemi, což je problematický volební okrsek v sousedství, jehož hlavou je vzdálený příbuzný.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+