Hudba

Zveřejněno dne 10. 5. 2021
Bacha na Mozarta! zve na jubilejní 10. sezónu
V této době více než kdy jindy potřebujeme zapomenout na starosti všedních dní. A to nám skvěle umožní poslech léty ověřené barokní a klasicistní hudby, která pohladí nejen hudební část naší duše.

Už nyní je možné za zvýhodněnou cenu zakoupit abonentku na 8 koncertů 10. sezony Czech Ensemble Baroque v Brně, díky níž vychází jeden koncert na částku již od 106 Kč. Zajistíte si tak nejen cenově zvýhodněné vstupné, ale také podpoříte hudebníky v době, která pro ně není vůbec jednoduchá. A oni vás za to pozvou na osm kouzelných večerů, během nichž udělají maximum pro to, abyste hezky zrelaxovali. Těšit se můžete na oratoria, kantáty i madrigaly na dobové nástroje, na špičkové interprety od nás i ze zahraničí, na známé tituly i novodobé premiéry. Vrcholem sezóny bude Haydnův Návrat Tobiáše do vlasti s Adamem Plachetkou, Philippem Mathmannem a Krystianem Adamem, a chybět samozřejmě nebudou ani Bach s Mozartem. Opět vás osobně provedou programem koncertů a zazní i jejich skvostná díla.

10. sezona v prodeji od 1. 5. 2021
Abonentka na 8 koncertů od 850 Kč

PR
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Terezie Radoměřská
Vánoce pro kočku
Books & Pipes
Knížka pro malé i velké, kteří mají rádi advent, tajemný předvánoční čas plný očekávání. Tři děti stavějí s tatínkem po celý prosinec betlém. Každý večer přidají kousek – pastýře, ovečku, hvězdu. O nich pak betlémská Kočka vypráví dětem adventní příběh.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+