Hudba

koncert legend, vstupenky na Smokie Brno, zdarma, soutěž

Zveřejněno dne 13. 1. 2015
Smokie oslaví 40 let na scéně
Písničky Don’t Play Your Rock ’n’ Roll To Me, Living Next Door To Alice nebo Oh Carol jsou dodnes hity. I díky oblibě rozhlasových stanic, z jejichž playlistů nikdy nezmizely. V pátek 20. února 2015 je v supermoderním brněnském sále Sonocentrum fanouškům naservírují britské glamrockové legendy Smokie.

Není bez zajímavosti, že v roce 2015 kapela oslaví 50 let od svého založení a 40 let na scéně! Vstupenky v ceně od 790 Kč jsou exkluzivně v síti Ticketpro už nyní.


Koncert Smokie
Sonocentrum, Brno
20. února 2015
www.brnokoncert.cz


PR
Článek otištěn v Kult 01/15
 Přidejte k článku první komentář >> 
koncert legend, vstupenky na Smokie Brno, zdarma, soutěž
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Daňa Horáková
O Pavlovi
Torst
Vzpomínky české novinářky, prozaičky a kulturní organizátorky (mj. též ministryně kultury města Hamburk) Dani Horákové na léta strávená s jejím manželem, filmovým režisérem, scenáristou a prozaikem Pavlem Juráčkem. Autorčino vzdělání i spisovatelská a životní zkušenost jí umožnily napsat knihu, která je nejen detailním, intimním, místy humorným a v mnohém strhujícím psychologickým portrétem významné osobnosti české kultury, ale i svědectvím o širším okruhu mnoha Juráčkových a jejích přátel a známých z oblasti českého filmu, divadla, disentu a exilu (Václava Havla, Miloše Formana, Věry Chytilové, Jiřího Menzela, Rudolfa Slánského mladšího, Pavla Kohouta, Milana Machovce, Ludvíka Vaculíka, baronky Blanky Battagliové a mnoha dalších). Kniha není zdaleka jen vzpomínková, ale jde také o obecnou reflexi - lidské povahy, mezilidských vztahů, tlaku dějin na člověka a v posledu i lidského osudu a lidské odpovědnosti za vlastní život vůbec. A lásky, která ničí, ale je přesto životodárná.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+