Hudba

Na konci září vystoupí v brněnském Sono Centru legendární britská rocková skupina Nazareth. Její baskytarista a spoluzakladatel Pete Agnew nám v rozhovoru prozradil nejen to, proč se tak rádi vracejí do České republiky, ale i jak má vypadat správná rocková balada a mnoho dalšího.

Hudba – celý článek
17. 9. 2017
Dne 8. září od 19 hodin se v zahradě vily Stiassni na Hroznové 14 koná zahajovací koncert festivalu Bachův varhanní podzim s názvem Dust in the Groove. Čeká vás propojení jazzových a klasických hudebníků, kompozice a improvizace ve vlastních skladbách na pomezí jazzu a soudobé hudby.
 
Hudba – celý článek
5. 9. 2017
Možná přeháním, ale sestava Michal Hrůza, Wanastowi vjecy nebo Iné Kafe a nakonec i David Koller je přece jen natolik dobrá, aby LétoFest zaútočil na označení „jeden z nejlepších festivalů“ v Brně. I bez avizované největší hvězdy Karla Gotta. Větším problémem bylo nakonec přece jen to počasí!

Hudba – celý článek
29. 8. 2017
Přijďte se zaposlouchat do jazzových tónů v podání skutečně legendárních představitelů nejen brněnské, ale i celé české jazzové scény! Sólisté Orchestru Gustava Broma s rytmickým doprovodem zahrají zpívané i instrumentální evergreeny z oblasti swingu, tradičního i moderního jazzu či latinskoamerické hudby.

Hudba – celý článek
19. 8. 2017
Letošní jubilejní 50. ročník hudebně-švestkového festivalu Vizovické Trnkobraní se koná v pátek a sobotu 18. a 19. srpna v areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích nedaleko Zlína. Své letošní výročí zde festival oslaví spolu s hlavním interpretem kapelou Elán.

Hudba – celý článek
13. 8. 2017
Multižánrový festival Maraton hudby odstartuje v Brně už v pátek a hned jeho první den bude patřit jazzu. Jazzový maraton zamíří do SonoCentra, kde od 19:30 hod. nabídne originální pohled do současnosti žánru.

Hudba – celý článek
10. 8. 2017
Druhá polovina srpna na Špilberku již tradičně patří open-air koncertům Filharmonie Brno. Pod hvězdnou oblohou proběhne sedm kouzelných hudebních večerů, které si můžete vychutnat včetně romantické procházky parkem či gastronomických lahůdek.

Hudba – celý článek
9. 8. 2017
Od 11. do 13. srpna se uskuteční 2. ročník multižánrového festivalu Maraton hudby Brno. Desítky účinkujících největšího letního festivalu moravské metropole jsou připraveny ke startu. Druhý srpnový víkend zaplaví Brno hudba doslova všech žánrů, od balkánské dechovky přes komorní a orchestrální klasiku, jazz, folklor, etno, rock a kapely pro děti až po netradiční tzv. bezuliční busking. Hudební program ozdobí exkluzivní trojice představení nového cirkusu, chybět neubude pouliční divadlo, kouzelník či unikátní akrobatický heliový balón.

Hudba – celý článek
8. 8. 2017
Oslavte vrcholící léto s LétoFestem. Stadion Za Lužánkami se stane 19. srpna dějištěm hudebního festivalu, na němž vystoupí Iné kafe, Portless, Wanastowi Vjecy, Marta Jandová, Marek Ztracený, Karel Gott a Michal Hrůza. Těšit se můžete také na bohatý doprovodný program.
Hudba – celý článek
4. 8. 2017
Festival Sziget doplnil program do finální podoby a vedle světových hvězd Pink, Wiz Khalifa, Kasabian, The Chainsmokers a dalších se nově na hlavním pódiu objeví synthpopové duo HURTS! Přijeďte oslavit od 9. do 16. srpna 25. narozeniny festivalu. Nově jsou v prodeji i speciální varianty třídenních víkendových permanentek, díky nimž ušetříte 25 eur.

Hudba – celý článek
3. 8. 2017
Starší články ze sekce Hudba
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Guy Ritchie
Král Artuš: Legenda o meči - DVD
Vertical Entertainment
Novinka režiséra Guye Ritchieho osobitě a nadčasově vypráví klasický příběh jako nové akční fantasy. Když je ještě v Artušově dětství zavražděn jeho otec, zmocní se koruny Artušův strýc Vortigern (Jude Law). Artuš, oloupený o následnické právo prvorozeného syna, vůbec netuší, kdo ve skutečnosti je, vyrůstá v tvrdém prostředí městských uliček. Když se mu ale podaří vytáhnout meč z kamene, obrátí se mu život vzhůru nohama a musí vzít na vědomí svůj skutečný původ.
Reklama:

Partneři:
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2017 Radek Holík
Google+