Umění

Zveřejněno dne 29. 1. 2021
Technické muzeum v Brně oslaví kulatiny
Brněnské Technické muzeum chystá letos velké oslavy. Od jeho vzniku 1. ledna 1961 uplynulo již celých 60 let! Ke svým kulatinám si muzeum připravilo výzvu pro samotné návštěvníky. Ti mohou zasílat své zajímavé vzpomínky a zážitky spojené s muzeem a ty nejzajímavější budou zvěčněny v připravované brožurce.

Technické muzeum v Brně letos oslaví krásné kulatiny, neboť je tomu již 60 let od doby, kdy jako samostatná příspěvková organizace vzniklo. Muzeum se rozhodlo pojmout oslavu interaktivně a zapojit také návštěvníky muzea.

Možnost podělit se o fotografie s popiskem nebo o krátkou vzpomínku spojenou s muzeem tak má každý z jeho příznivců. Ze všech sesbíraných vzpomínek budou vybrány ty nejzajímavější, které budou svázány do brožurky a uchovány i pro příští generace. Pro autora vůbec nejstarší vzpomínky si organizace připravila upomínkový dárek.

Fotografie a vzpomínky mohou zájemci zasílat do 28. srpna 2021, poté by Technické muzeum rádo uspořádalo pro své příznivce oslavu. Doufejme, že se aktuální situace uklidní a oslava bude moct proběhnout bez omezení.


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Dominik Landsman
Karanténa s moderním fotrem
Ikar
Moderní fotr, Čeněk a Nataša v karanténě! To si takhle jednoho prosluněného odpoledne dá někdo v Číně na stojáka u stánku netopýra na loupačku a za pár měsíců, na opačné straně zeměkoule, jste vy zavření doma, protože venku číhá smrt, šijete roušky a krotíte vášně hyperaktivního školáka, jehož vzdělání částečně padlo na vás – školy jsou totiž zavřené.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+