Divadla

Zveřejněno dne 8. 9. 2021
V Městském divadle Brno vás oslní Pretty Woman
Prostitutka Vivian potká podnikatele Edwarda a je z toho láska jako trám. Tato jediná věta stačí, abyste uhádli, že řeč je o světoznámé love story Pretty Woman. Také v její muzikálové verzi se můžete těšit na všechny oblíbené filmové hlášky a scény, a kromě toho i na strhující poprockovou muziku! Nechte se znovu okouzlit příběhem této populární pohádky pro dospělé, který vás dojme i pobaví!Pohledná, milá a chytrá dívka z chudých poměrů se setká s bohatým, okouzlujícím, ale trošku snobským mužem. I když je dělí propastné společenské rozdíly, zamilují se do sebe a jeden druhého změní. Tentokrát se nejedná o pohádku o Popelce, ale jde o příběh, který je stejně oblíbený a všeobecně známý. Stačí snad jen dodat, že hlavní postavy této romantické love story se jmenují Vivian a Edward, ona je prostitutka a on byznysmen, a každému se vybaví film z roku 1990, ve kterém zazářili Julia Roberts a Richard Gere. 

V roce 2014 se autor filmového scénáře J. F. Lawton rozhodl spolu s režisérem Garrym Marshallem upravit oblíbený příběh pro jeviště. Ačkoliv Marshall během příprav zemřel, producenti v práci pokračovali s přesvědčením, že by si to tak Garry přál. Aby mohl vzniknout titul pro hudební divadlo, oslovili Bryana Adamse a Jima Vallanceho k napsání hudby a písní, které byly do příběhu přidány. Je fantastické, že čerstvý muzikálový trhák v české premiéře může v režii Stanislava Moši nabídnout divákům i Hudební scéna Městského divadla Brno! Jako Vivian zazáří Hana Holišová nebo Svetlana Janotová a jako Edward Petr Gazdík nebo Petr Štěpán. Vstupenky jsou již v prodeji na pokladnách v Lidické ulici 16 či online na www.mdb.cz.

Pretty Woman
Hudební scéna Městského divadla Brno
10.–30. září 2021

PR
Článek otištěn v Kult 09/21
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Václav Štech
Ohnivá země Václava Štecha
Národní divadlo Brno
Inspektor pojišťovací společnosti Pazdera se rodinnému kruhu svěří s nápadem kolonizovat Bosnu. Díky tomu se prý do Čech „pohrne zlato“. Svůj návrh poslal vládě do Vídně, ale stále nedostal odpověď. Proto hodlá celou věc popohnat tím, že bude kandidovat jako poslanec za Ohnivou zemi, což je problematický volební okrsek v sousedství, jehož hlavou je vzdálený příbuzný.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+