Divadla

Zveřejněno dne 26. 5. 2021
Divadlo Bolka Polívky se opět otevírá divákům
I když to ještě nedávno vypadalo jako nemožné, v souladu s rozhodnutím vlády o rozvolnění opatření v kultuře pro vás Divadlo Bolka Polívky připravilo naživo dvě speciální představení – Terapii sdílením LIVE (28. května v 19.00) s Ester Geislerovou a Honzou Vojtkem a oblíbenou komedii DNA (1. června v 19.00) s Annou a Bolkem Polívkovými.Terapii sdílením jsme plánovali uvést na zakončení festivalu Ženy ženám alespoň online. Jsme tak moc rádi, že se nám povedlo zařídit vše tak, abychom mohli tento výjimečný projekt zrealizovat s diváky, protože právě v tomto případě je bezprostřední kontakt s publikem velmi důležitý,“ uvedla ředitelka Divadla Bolka Polívky Kateřina Komárková.

Mimořádně jsme pak u příležitosti znovuotevření nasadili na 1. června inscenaci DNA, symbolicky jako poděkování Bolka Polívky všem našim věrným divákům,“ upřesnila Kateřina Komárková.

Vstupenky je možné zakoupit na webu divadla. Vzhledem k epidemické situaci bude kapacita hlediště omezena na polovinu a bude nezbytné dodržovat platná hygienická opatření – podrobnosti najdete na webu divadla v aktualitách.

Pro ty, kteří by z jakéhokoliv důvodu neměli zajištěný antigenní test, zprostředkovalo divadlo certifikované antigenní testování v místnosti vedle pokladny divadla. Diváci s platnou vstupenkou se mohou nechat otestovat v den představení od 16.00 do 18.00. Potvrzení o výsledku testu obdrží písemnou formou v místě testování do 15 minut (s tímto výsledkem je možné zúčastnit se i dalších akcí konajících se v následujících 72 hodinách). Na toto testování je nutné se předem zaregistrovat pomocí formuláře na webu Divadla Bolka Polívky.

Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Karel Gott
Karel Gott – Má cesta za štěstím
Karel Gott Agency
Unikátní autobiografie největší legendy české a československé hudební scény všech dob. Autentický obraz fascinující životní dráhy výjimečného umělce s mezinárodním renomé, který na hudebním nebi začal zářit ve svých dvaceti letech. Publikace obsahuje zhruba 1800 fotografií a jiných obrazových a dokumentačních materiálů, z nichž mnohé dosud nebyly zveřejněny. Karel Gott se na sklonku hvězdné kariéry rozhodl zrekapitulovat svůj výjimečný životní příběh – napsat vlastní autobiografii.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+