Divadla

Zveřejněno dne 12. 3. 2021
Talk show MdB Klub přivítá své hosty i v březnu
MdB Klub uvítá herečku a zpěvačku Viktórii Matušovovou, která v povídání s Janou Musilovou shrne svou dosavadní kariéru, a se zajímavostmi své práce vás seznámí i foniatr Radan Havlík. V milém duchu se ponese také rozhovor Barbory Goldmannové s hercem a hudebníkem Lukášem Janotou a mladou zpěvačkou Lucií Bikárovou. Nové díly čekejte vždy v sobotu v 19.00 na YouTube. A soutěžte v nich o divadelní CD!Již se železnou pravidelností pro vás režisér Petr Gazdík připravuje online pořad MdB Klub – talk show z vašeho divadla, jenž můžete sledovat na stejnojmenném YouTube kanále.

Hostem Jany Musilové bude výrazná osobnost MdB, herečka a zpěvačka Viktória Matušovová, která zavzpomíná na své začátky na Slovensku a povypráví, jak je šťastná, že ji konkurz na muzikál Jekyll a Hyde zavedl do Brna. Otolaryngolog a foniatr MUDr. Radan Havlík, Ph.D. promluví o zajímavostech svého oboru, o své lásce ke sportu a k Městskému divadlu Brno.

Barbora Goldmannová vyzpovídá kolegu Lukáše Janotu. Ten není jen hercem MdB, ale věnuje se i vlastní hudební tvorbě, dabuje a je producentem. V přátelském duchu zavzpomíná na své umělecké začátky a zazpívá píseň z inscenace Světáci, při níž se doprovodí na saxofon. U krbu se k němu přidá mladá nadaná zpěvačka Lucie Bikárová, kterou můžete znát z pěvecké soutěže SuperStar, ale i z jeviště MdB, kde jako dítě hrála v muzikálech Let snů LILI a Pískání po větru. Promluví o nepříjemnostech, které jí popularita přinesla, ale i o svých plánech do budoucna.

Divadelním klubem MdB se tak každou březnovou sobotu od 19.00 opět rozezní krásná hudba i milé povídání. A nově můžete v každém díle soutěžit o CD z produkce MdB!

MdB Klub – talk show z vašeho divadla
Divadelní klub MdB
nonstop online

Redakce
Článek otištěn v Kult 03/21
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Karel Gott
Karel Gott – Má cesta za štěstím
Karel Gott Agency
Unikátní autobiografie největší legendy české a československé hudební scény všech dob. Autentický obraz fascinující životní dráhy výjimečného umělce s mezinárodním renomé, který na hudebním nebi začal zářit ve svých dvaceti letech. Publikace obsahuje zhruba 1800 fotografií a jiných obrazových a dokumentačních materiálů, z nichž mnohé dosud nebyly zveřejněny. Karel Gott se na sklonku hvězdné kariéry rozhodl zrekapitulovat svůj výjimečný životní příběh – napsat vlastní autobiografii.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+