Divadla

Zveřejněno dne 17. 2. 2021
Těšte se už teď na léto s Městským divadlem Brno
Biskupský dvůr Moravského zemského muzea ožívá každé léto divadelními příběhy z dílny Městského divadla Brno, jež je i letos připraveno rozehrát krásné příběhy.Letní produkce inscenací MdB je naplánována od 29. května do 11. července 2021, vždy od 20.30 ve venkovních prostorách, za každého počasí.

Pod Petrov se vrátí legendární český muzikál Noc na Karlštejně, Molièrova komedie Lakomec s Boleslavem Polívkou či hudební komedie Tři mušketýři.

Nebude chybět muzikálová pohádka O statečném kováři s hudbou Petra Ulrycha a v plenéru se líbí i romantické komedii Zamilovaný Shakespeare.

Jako novinku MdB ve světové premiéře uvede autorský detektivní příběh Napoleon aneb Alchymie štěstí, kde s Brnem spojí nejen slavného vojevůdce, ale i Winstona Churchilla.

Vstupenky koupíte online na www.mdb.cz či přes pokladnu MdB (533 316 360, predprodej@mdb.cz).

PR
Článek otištěn v Kult 02/21
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Karel Gott
Karel Gott – Má cesta za štěstím
Karel Gott Agency
Unikátní autobiografie největší legendy české a československé hudební scény všech dob. Autentický obraz fascinující životní dráhy výjimečného umělce s mezinárodním renomé, který na hudebním nebi začal zářit ve svých dvaceti letech. Publikace obsahuje zhruba 1800 fotografií a jiných obrazových a dokumentačních materiálů, z nichž mnohé dosud nebyly zveřejněny. Karel Gott se na sklonku hvězdné kariéry rozhodl zrekapitulovat svůj výjimečný životní příběh – napsat vlastní autobiografii.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+