Divadla
Prostitutka Vivian potká podnikatele Edwarda a je z toho láska jako trám. Tato jediná věta stačí, abyste uhádli, že řeč je o světoznámé love story Pretty Woman. Také v její muzikálové verzi se můžete těšit na všechny oblíbené filmové hlášky a scény, a kromě toho i na strhující poprockovou muziku! Nechte se znovu okouzlit příběhem této populární pohádky pro dospělé, který vás dojme i pobaví!

Divadla – celý článek
8. 9. 2021
Když se řekne dítě (anglicky „baby“), tak si většina lidí představí malého caparta s plenkou mezi nohama, tříkolkou v ruce a odřeným kolenem. Broadway Babies nejsou ani ušmudlaní, ani v plenkách, dokonce jejich kolena nezdobí šrámy. Jde prostě o studenty absolventského ročníku Muzikálového herectví JAMU, které vedl coby pedagog Petr Štěpán. Ten s těma dvěma Tháliemi. Podtitul jejich show zní „spektakulární muzikálová revue“ a na letní scéně Buranteatru se usadila v srpnu 2021.

Divadla – celý článek
1. 9. 2021
Profesionálům i dobrovolníkům zdravotnických a pečovatelských profesí věnuje HaDivadlo v září sérii tří představení. Edicí pojmenovanou HaDivadlo děkuje! chce brněnská scéna vzdát hold všem, kteří se podíleli na pomoci společnosti v průběhu pandemie. Profesionálové a dobrovolníci z oblasti zdravotnictví a sociálních služeb mají na tato představení nárok na vstupenky za zvýhodněnou cenu.

Divadla – celý článek
30. 8. 2021
Městské divadlo Brno ve spolupráci s hudebním uskupením Petr Gazdík Acoustic Band v průběhu vyhlášené covidové pandemie pravidelně natáčelo hudební videa s protagonisty divadla a tyto písničkové zdravice postupně přes YouTube posílalo coby morální a duchovní podporu všem zdravotníkům – sice jen tak ze zkušebny, avšak nahrané výhradně pro ty, kteří působí v tzv. „první linii“.

Divadla – celý článek
28. 8. 2021
Divadlo Radost zve všechny malé diváky na zářijové pohádky. Celkem vás čekají tři pohádky, z nichž první, Kubulu a Kubu Kubikulu, uvidíte již 2. září.
Divadla – celý článek
26. 8. 2021
Před 420 lety napsal Shakespeare jednu z nejslavnějších tragédií všech dob: Hamleta. Příběh dánského prince byl od té doby mnohokrát uveden i zfilmován. Brněnské Divadlo Radost nabízí inscenaci Hamleta ve zcela novém světle: jako funerální muzikál inspirovaný poetikou jarmarečních kočovných loutkářů.
Divadla – celý článek
20. 8. 2021
Festival Na prknech, dlažbě i trávě žánrově směřuje k hraničním formám divadla s důrazem na novocirkusovou divadelní linku. Ve čtyřech dnech a na dvou stageích proběhne 20 divadelních představení a několik koncertů.
Divadla – celý článek
9. 8. 2021
Chcete, aby vaše děti trávily svůj volný čas tvůrčím způsobem a v bezpečném prostředí? Rozvíjely svou fantazii, řeč, hlas, pohyb, zpěv a tanec? Nebo si zkusily vyrobit vlastní loutky a naučily se s nimi hrát divadlo? To vše nabídne dětem ve věku 6–12 let Radostné divadelní studio pod vedením profesionálních lektorů a herců Divadla Radost. Dvouhodinový blok bude probíhat jednou týdně od září.

Divadla – celý článek
14. 7. 2021
Americe se v minulosti říkalo „země neomezených možností“. Právě tam má namířeno Karel Rossman z nedokončeného románu Franze Kafky. Za oceán se vydává i Divadlo Husa na provázku spolu s Martinem Donutilem roli ústřední postavy – ano, je to syn Miroslava Donutila.

Divadla – celý článek
7. 7. 2021
Kvůli epidemii sice opožděnou, ale zato rovnou dvojitou premiéru bude mít hořká komedie S láskou Mary z pera amerického herce, dramatika a scenáristy Paula Elliota. Diváci si ji poprvé vychutnají na Letní scéně Divadla Bolka Polívky v nově zrekonstruovaném amfiteátru na Kraví hoře v Brně, a to 17. a 18. července 2021 od 20.30.

Divadla – celý článek
29. 6. 2021
Starší články ze sekce Divadla
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Clint Eastwood
Cry Macho
Warner Bros. Pictures
Bývalá rodeo hvězda a chovatel koní bere práci, při které má dopravit malého chlapce z Mexika do Texasu, pryč od jeho alkoholické matky. Čeká je neobyčejně náročná cesta, během níž může světem unavený jezdec najít svůj vlastní pocit vykoupení tím, že chlapce učí, co to znamená být dobrým člověkem.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+