Zveřejněno dne Neuvedeno
Listopadový KULT již vyšel
Předposlední KULT v tomto roce přináší čtenářům rozhovor s brněnským hercem Robinem Jíchou, který od září hostuje v divadle Pyramida v novém nastudování muzikálu Bídníci.
Na otázky nám odpověděl i Marek Vašut, který vystavuje v brněnské galerii na Kotlářské ulici č. 36 společně s hercem Martinem Havelkou své „fotobrazy“.


Filmová strana přináší informace o čtvrtém ročníku filmového festivalu s gay a lesbickou tematikou – o Mezipatrech, které se letos konají od 10. do 23. listopadu na několika brněnských (i pražských) místech.
V minulém čísle Kultu jsme vás informovali o přesunu Hadivadla z Kabinetu múz do prostorů v Alfa pasáži. Prvním nově nastudovaným představením v těchto prostorech bude v listopadové premiéře kolektivní dílo členů Hadivadla – Hrdinové v režii Jiřího Pokorného.
Hudební recenze tentokrát hodnotí nosič dvacetileté písničkářky z Jihlavy Žofie Kabelkové, netypického seskupení Maya, za nímž se skrývá zpěvačka Nora Grundová a Darek Král a další sólové album Aleše Brichty.
Z knižní nadílky redakce vybrala práci historika Pavla Preisse nazvanou F. A. Špork a barokní kultura v Čechách, Kristina Andersona Dokonalá služba zákazníkovi po telefonu a „tealoga“ Ludvíka Kundery Piju čaj. /text: Vlk/


 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Leopold Králík
Milovníci sportu aneb Smrt darebáka
Carpe Diem
Kniha Milovníci sportu aneb Smrt darebáka je první ze série detektivních příběhů se společným názvem Milovníci ze školského prostředí, které spojuje postava vyšetřovatele Dana Švédy. Tento hlavní hrdina připomíná s trochou nadsázky kultovní postavu detektiva Phila Marlowa z románů Raymonda Chandlera.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+