Zveřejněno dne Neuvedeno
Zářijové číslo Kultu právě vyšlo
Filmová verze legendárního muzikálu Pomáda se letos připomíná 25. výročím. Slavit můžete i vy – 2. října v brněnském Boby centru na Pomáda Show. V koncertním programu s nově vytvořenými kostýmy a tanečními čísly vystoupí i Daniela Šinkorová, s níž jsme si povídali nejen o Pomádě.

V zářijovém Kultu naleznete rozhovor s hercem Městského divadla Brno Igorem Ondříčkem, který je od nové sezóny šéfem brněnské zpěvohry. Dozvíte se, jakou představu má Igor o české, resp. brněnské operetě i co nového jej čeká jako herce, např. v hlavní roli inscenace Kamenný host.
Pozvánka do kina upozorňuje na pozoruhodný brazilsko-francouzsko-americký film Město bohů. Barvitý snímek zavádí do předměstí Rio de Janeira, pověstného drogovými gangy.
Z výstav jsme tentokrát věnovali pozornost Design centru ČR na Radnické ulici, kde můžete až do 26. října zhlédnout čtvrtletní výstavu nazvanou Jak se dělá design. Galerie zvolila neobvyklý způsob prezentace, reálné exponáty totiž doplňuje filmová výpověď v podobě 3-4 minutových snímků. /hvl/


 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Lucy Kirkwoodová
Nebesa
Mahenovo divadlo
Anglický venkov uprostřed osmnáctého století, v malém městě se staví šibenice pro vražedkyni malé dívky. Ona vražedkyně tvrdí, že čeká dítě, což by znemožňovalo její popravu. Proto soud povolá dvanáct žen, dvanáct matek, aby rozhodly, zda je obviněná Sally skutečně v požehnaném stavu.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+